• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos šokėjams - keturios poros aukso medalių iš tarptautinių varžybų Italijoje

Savaitgalį, balandžio 13d. - 14d., Lietuvos šokėjų poros dalyvavo pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybose Italijos mieste Livorno, kuriose jie tapo nugalėtojais ir finalininkais.

„International Open” kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”) tapo nugalėtojais.

 

Antrą vietą užėmė Madis Abelis ir Aleksandra Galkina iš Estijos, o bronzos medalius laimėjo Italijos atstovai Marco Bodinis ir Kristina Charitonovaitė. Varžybose dalyvavo 68 poros.

 

Jaunimo standartinių šokių grupėje Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”) laimėjo aukso medalius.

 

Antrą vietą užėmė balarusiai Aleksandras Tišukas ir Katsiaryna Šibeko, o trečia vieta atiteko Gabrieliui Korpui ir Vanessai Murajdovai iš Slovakijos. Grupėje varžėsi 24 poros.

 

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje taip pat nugalėjo K. Burneikis ir I. Šekaitė.

 

Sidabro medalius laimėjo italai Cristianas Martino ir Paula Dolma, o trečią vietą užėmė A. Tišukas ir K. Šibenko. Varžybose dalyvavo 29 poros.

 

„Rising Stars” standartinių šokių grupėje geriausiai pasirodė Tomas Janonis ir Anna Carbone (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”).

 

Antrą vietą užėmė italai Matteo Milinis ir Martina Rossi, o bronzos medalius laimėjo Antonio Albrizio ir Rita Albrizio, taip pat iš Italijos. Grupėje varžėsi 37 poros.

 

„International Open” kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas”) užėmė penktą vietą.

 

Grupės laimėtojais tapo Danijos atstovai Malthe Brinch Rohde ir Sandra Sorensen, sidabro medalius laimėjo Ericas Testa ir Federica Brezzo iš Italijos, o trečią vietą užėmė čekai Tomas Galas ir Sabina Karaskova. Varžybose dalyvavo 35 poros.

 

Paskelbimo data: 2019 m. balandžio 15 d. 13:28:00

Archyvas


                Rėmėjai