•  |

Lietuvos šokėjams - medaliai iš tarptautinių varžybų Estijoje

Savaitgalį Estijos sostinėje Taline vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais.

Senjorų I standartinių šokių grupėje Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė - Rimkienė (Kauno „Kaspinas") tapo nugalėtojais, o Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas") laimėjo bronzos medalius.

Antrą vietą užėmė Gatis Simsons ir Julija Simsone iš Latvijos. Grupėje varžėsi 7 poros.

Jaunių I standartinių šokių grupėje Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Vijūnas") laimėjo sidabro medalius.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė estai Antonas Stiffas ir Katerina Matvejeva, o trečią vietą užėmė Marco Kindsigo ir Lisete Marjapuu, taip pat iš Estijos. Varžybose dalyvavo 21 pora.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Panevėžio „Rumba") užėmė penktą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo Italijos atstovai Marco Bodini ir Kristina Charitonovaitė, antrą vietą užėmė estai Ilia Rotaras ir Silvia Susanne Barjabin, o bronzos medalius laimėjo Glennas Richardas Boyce ir Caroly Janes iš Anglijos.

Kiti Lietuvos šokėjai Pijus Fedč ir Simona Pekeliūnaitė (Panevėžio „Rumba") užėmė 20-ą vietą. Grupėje varžėsi 23 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Bertoldas Čepulis ir Indrė Šverčiauskaitė (Vilniaus „Ratuto" - VSC) užėmė penktą vietą.

Grupės laimėtojais tapo latviai Leonards Petkevics ir Polina Tsepilova, sidabro medalius laimėjo G. R. Boyce ir C. Janes, o trečią vietą užėmė Arsenijus Šastakovas ir Maria Sabanskaya iš Baltarusijos. Varžybose dalyvavo 27 poros.

„World Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Marius Ilčiukas ir Olga Goltsova (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") užėmė 17-ą, o N. Stukas ir L. Montvilaitė 51-ą vietą. Varžybose dalyvavo 64 poros.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje E. Mašaro ir P. Rinkevičiūtė užėmė 12-ą vietą iš 20 porų.

Paskelbimo data: 2017 m. lapkričio 28 d. 00:11:00