•  |

Lietuvos šokėjams - medaliai iš tarptautinių varžybų Ispanijoje

Savaitgalį, sausio 12d. - 13d., Ispanijos mieste Benidorme vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis ir prizininkėmis.

„World Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas") tapo nugalėtojais, o Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa" - Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") laimėjo bronzos medalius.

Antrą vietą šioje grupėje užėmė rusai Aleksejus Glukhovas ir Anastasia Glazunova. Varžybose dalyvavo 71 pora.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Saulenis Česnauskas ir Eigintė Česnauskaitė (Kauno „Sūkurys") pasidalino 12-ą - 13-ą vietas. Grupėje varžėsi 17 porų.

Paskelbimo data: 2019 m. sausio 15 d. 08:27:00