•  |

Lietuvos šokėjams – šėšios poros medalių iš prestižinių „German Open Championships 2016” varžybų

Rugpjūčio 9 – 13 dienomis Vokietijos mieste Štutgarte vyko vienos didžiausių pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybų „German Open Championships 2016”, kuriose Lietuvos šokėjai laimėjo šešias poras medalių.

Šeštadienį pirmą kartą Lietuvos šokių istorijoje prestižinės „Grand Slam” kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje prizininkėmis tapo dvi Lietuvos šokėjų poros. Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”) tapo vicečempionais, o Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa”) laimėjo bronzos medalius.

Varžybų nugalėtojais tapo vokiečiai Simone Segatori ir Annette Sudol, finale varžėsi dar trys poros iš Rusijos, Danijos ir Vokietijos. Varžybose dalyvavo 227 poros.

Antradienį profesionalų lygos standartinių šokių grupėje Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys”) laimėjo bronzos medalius.

Grupės nugalėtojais tapo Vokietijos atstovai Benedetto Ferruggia ir Claudia Kohler, o antrą vietą užėmė Emanuelis Valeri ir Tania Kehlet iš Danijos. Finale taip pat varžėsi Lenkijos, Kinijos ir Vengrijos šokėjai. Varžybose dalyvavo 61 pora.

Antradienį vyko ir jaunių II 10-ies šokių grupės varžybos, kuriose Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”) tapo vicečempionais.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė rusai Artemas Nasretdinovas ir Elizaveta Semaško, o trečią vietą užėmė Vladislavas Untu ir Aleksandrina Olteanu iš Moldovos. Finale taip pat šoko poros iš Rusijos ir Rumunijos. Grupėje varžėsi 86 poros.

Penktadienį vykusiose jaunių II standartinių šokių grupės varžybose K. Burneikis ir I. Šekaitė (Kauno „Tvistas”) užėmė trečią vietą.

Šioje grupėje geriausiai pasirodė rusai Artemas Nasretdinovas ir Elizaveta Semaško, o sidabro medalius laimėjo Glennas Richardas Boyce ir Caroly Janes iš Anglijos. Finale taip pat varžėsi Moldovos, Rumunijos ir Rusijos šokėjai. Varžybose dalyvavo 107 poros.

Aukso medalius penktadienį vykusiose suaugusiųjų A klasės standartinių šokių grupės varžybose laimėjo Marius Ilčiukas ir Olga Goltsova (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”).

Lietuvos šokėjų porai nusileido antroje vietoje likę italai Marco Sirocchi ir Martina Gargano bei trečią vietą užėmę Alessandro Lippi ir Sofija Aksenčyk, taip pat iš Italijos. Finale dar šoko po vieną porą iš Italijos, Rusijos ir Kinijos. Šioje grupėje varžėsi 96 poros.

Kitų Lietuvos šokėjų rezultatai

Suaugusiųjų standartinių šokių grupė:

13 vieta Tomas Fainšil ir Violetta Posmetnaya (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”)

33 vieta Vilius Jakas ir Gabrielė Siriūnaitė (Gargždų „Rolina”)

45 – 46 vieta Marius Ilčiukas ir Olga Goltsova (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”)

51 – 52 vieta Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo” - „Sūkurys”)

54 – 56 vieta Dominykas Granskas ir Ilona Haidukevich (Vilniaus „Dileksa”)

86 – 88 vieta Andrey Kovalev ir Veronika Samuolytė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”)

Grupėje varžėsi 227 poros.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupė:

95 vieta Edvinas Ringys ir Aistė Survilaitė (Klaipėdos „Žuvėdra” – Tauragės „Spindulys”)

102 – 104 vieta Justas Mejeris ir Neda Andriekutė (Mažeikių - Tauragės „Spindulys”)

105 – 109 vieta Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas”)

119 – 121 vieta Mantas Kirvelis ir Ieva Riepšaitė (Vilniaus „Siluetas” – Mažeikių „Spindulys”)

133 – 134 vieta Adomas Kielaitis ir Ugnė Bruzgaitė (Klaipėdos „Žingsnis”)

150 – 152 vieta Lukas Petkevičius ir Ugnė Kamarauskaitė (Vilniaus „Ratuto”)

150 – 152 vieta Merkys Midvikas ir Goda Šimaitytė (Mažeikių - Tauragės „Spindulys”)

180 – 184 vieta Domantas Stanionis ir Ieva Birieta (Kauno „Tvistas”)

221 – 222 vieta Liudvikas Putelis ir Laura Bružauskaitė (Mažeikių - Tauragės „Spindulys”)

Grupėje varžėsi 262 poros.

„Rising Stars” standartinių šokių grupė:

55 – 57 vieta Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas”)

61 – 65 vieta Tomas Janonis ir Santa Vlasa (Kauno „Duetas” - „Editos Daniūtės šokių studija”)

119 – 120 vieta Adomas Kielaitis ir Ugnė Bruzgaitė (Klaipėdos „Žingsnis”)

Grupėje varžėsi 172 poros.

„Rising Stars” Lotynų Amerikos šokių grupė:

32 – 35 vieta Edvinas Ringys ir Aistė Survilaitė (Klaipėdos „Žuvėdra” – Tauragės „Spindulys”)

45 vieta Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo” - „Sūkurys”)

80 – 83 vieta Lukas Petkevičius ir Ugnė Kamarauskaitė (Vilniaus „Ratuto”)

88 vieta Justas Mejeris ir Neda Andriekutė (Mažeikių - Tauragės „Spindulys”)

99 – 100 vieta Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas”)

104 – 108 vieta Adomas Kielaitis ir Ugnė Bruzgaitė (Klaipėdos „Žingsnis”)

137 – 138 vieta Domantas Stanionis ir Ieva Birieta (Kauno „Tvistas”)

161 – 165 vieta Nikita Kostin ir Paula Bakanavičiūtė (Vilniaus „Ratuto” - VSC)

188 – 192 vieta Bertoldas Čepulis ir Indrė Šverčiauskaitė (Vilniaus „Ratuto” - VSC)

188 – 192 vieta Vladislavas Volkovas ir Kamilė Poškaitė (Kauno „Sūkurys”)

193 vieta Tautvydas Baranauskas ir Patricija Naujanytė (Kauno „Sūkurys”)

Grupėje varžėsi 228 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupė:

10 – 11 vieta Einoras Degutis ir Areta Šeškaitė (Gargždų „Rolina”)

15 vieta Karol Michal Tomecki ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys”)

29 – 30 vieta Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys”)

39 vieta Tomas Janonis ir Santa Vlasa (Kauno „Duetas” - „Editos Daniūtės šokių studija”)

Grupėje varžėsi 143 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupė:

61 – 65 vieta Karol Michal Tomecki ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys”)

74 – 77 vieta Einoras Degutis ir Areta Šeškaitė (Gargždų „Rolina”)

93 vieta Domantas Stanionis ir Ieva Birieta (Kauno „Tvistas”)

94 – 96 vieta Nikita Kostin ir Paula Bakanavičiūtė (Vilniaus „Ratuto” - VSC)

98 vieta Dmytro Taranov ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Ratuto”)

106 vieta Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys”)

141 – 144 vieta Vladislavas Volkovas ir Kamilė Poškaitė (Kauno „Sūkurys”)

Grupėje varžėsi 201 pora.

Jaunimo 10-ies šokių grupė:

15 vieta Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”)

20 vieta Karol Michal Tomecki ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys”)

30 vieta Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys”)

Grupėje varžėsi 85 poros.

Jaunių II standartinių šokių grupė:

53 – 54 vieta Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos” - „Pinavija”)

70 – 72 vieta Arijus Gailevičius ir Brigita Mockutė (Kauno „Rolo”)

74 – 76 vieta Benas Latanauskas ir Ksenija Samusevič (Palangos „Svivelis”)

Grupėje varžėsi 107 poros.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupė:

13 vieta Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”)

39 – 42 vieta Dmytro Taranov ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Ratuto”)

58 – 60 vieta Augustinas Trinkus ir Neringa Paškevičiūtė (Vilniaus „Vijūnas”)

82 – 87 vieta Markas Sabaliauskas ir Marija Butenytė (Palangos „Svivelis”)

91 vieta Arijus Gailevičius ir Brigita Mockutė (Kauno „Rolo”)

97 vieta Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos” - „Pinavija”)

98 – 101 vieta Benas Mačiulskis ir Agnė Gaudešiūtė (Palangos „Svivelis”)

106 – 108 vieta Benas Latanauskas ir Ksenija Samusevič (Palangos „Svivelis”)