• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos šokėjų pasiekimai “Baltic 2011 Grand Prix Ryga”

WDSF Open ST varžybose (dalyvavo 83 poros) Evaldas Sodeika – Ieva Žukauskaitė iškovojo IV vietą.

WDSF Jaunimo atvirose ST varžybose (dalyvavo 53 poros) Vilius Jakas – Evelina Butkaitė iškovojo IV , o Deividas Kačenauskas – Gabrielė Sabaliauskaitė V vietas.

Rising Stars ST varžybose (dalyvavo 43 poros) Julius Jakas –Evelina Butkaitė iškovojo V vietą;

Rising Stars LA varžybose (dalyvavo 38 poros) Lukas Petkevičius – Miglė Klupšaitė užėmė IV vietą;

Jaunių II ST varžybose (dalyvavo 63 poros) Edvinas Belousovas – Anastasija Piazenko užėmė V vietą.

Jaunių II D ST varžybose (dalyvavo 13 porų) Karolis Tarasevičius – Karolina Steckutė užėmė III, o David Madojan – Julija Begliak – VI vietas;

Jaunių II D LA varžybose (dalyvavo 11 porų) Krolis Tarasevičius – Karolina Steckutė iškovojo I vietą;

Jaunių I ST (dalyvavo 76 poros) Justas Skara – Vaida Šiaulytytė užėmė IV vietą.

Jaunių I D LA (dalyvavo 25 poros) Justas Kazlauskas - Emilija Aleksandravičiūtė iškovojo II, Šarūnas Sprangauskas – Simona Jazdauskaitė – III, Nerijus Žarnauskas – Dominyka Čiuteikytė – IV, Nikita Kostin – Emilija Kovietaitė - V, Vladislavas Volkovas – Kristina Raugaitė - VI, vietas;

Jaunių I D ST varžybose (dalyvavo 25 poros) Šarūnas Sprangauskas – Simona Jazdauskaitė iškovojo II, Nerijus Zarnauskas – Dominika Čiuteikytė- III, Justas Kazlauskas – Emilija Aleksandravičiūtė – V vietas;

Jaunučių II ST varžybose (dalyvavo 48 poros) Mantas Ložys – Skaistė Jazilionytė iškovojo III, Karolis Burneikis – Izabelė  Jekaitė – V vietas;

Jaunučių II ST/LA varžybose (dalyvavo 43 poros) Mamertas Ložys – Skaistė Jazilionytė iškovojo II, Karolis Burneikis – Izabelė Jekaitė – IV vietas;

Jaunučių II LA varžybose (dalyvavo 45 poros) Mamertas Ložys – Skaistė Jazilionytė iškovojo III, o Karolis Burneikis – Izabelė Jekaitė - IV vietas;

Jaunučių II E6 ST varžybose (dalyvavo 36 poros) Grantas Kalpokas – Gabrielė Tubutytė iškovojo III, Justas Gedgaudas – Kamilė Bulotaitė – IV, Maksim Koškin – Daša Grigorian – VI vietas;

Jaunučių II 6D  10 šokių varžybose (dalyvavo 43 poros) Mamertas Ložys – Skaistė Jazilionytė uškovojo II, o Karolis Burneikis Izabelė Jekaitė – IV vietas;

Jaunučių I ST/LA varžybose ( dalyvavo 13 porų) Kasparas Arys – Vaiva Paulauskaitė užėmė IV vietą;

 

Jaunučiai I LA varžybose (dalyvabvo 22 poros) Jonas Terleckas – Berta Biknerytė iškovojo III vietą;

 

Jaunučių I E4 varžybose (dalyvavo 27 poros) Faustas Fiodorovas – Ksenia Samusevič iškovojo II vietą;

 

Jaunučių I E6 ST varžybose (dalyvavo 26 poros) Kasparas Arys – Vaiva Paulauskaitė užėmė II vietą.

 

 

Sveikiname sportininkus ir trenerius.

 

Informacija: www.spaeker.de

Paskelbimo data: 2011 m. gruodžio 19 d. 16:39:00

Archyvas


Rėmėjai