• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos standartinių šokių čempionate pasaulio žvaigždės varžysis dėl šalies čempionų titulo

Vasario 3 – 4 dienomis Šiauliuose vyks Lietuvos standartinių šokių čempionatas ir pirmenybės, kurių metu geriausios Lietuvos šokėjų poros įvairiose amžiaus grupėse varžysis dėl nugalėtojų titulo. Lietuvos sportinių šokių federacijos (LSŠF) organizuojamos varžybos truks dvi dienas.

Šeštadienį vyks laisvos klasės jaunučių, jaunių, suaugusiųjų ir senjorų grupės standartinių šokių bei laisvos klasės jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupės čempionatai. Jaunių, jaunimo, suaugusiųjų bei senjorų grupės čempionatų dalyviai varžysis dėl teisės atstovauti Lietuvai pasaulio ir Europos čempionatuose bei pasaulio ir Europos Taurės varžybose.

 

Sekmadienį vyks įvairių klasių jaunučių, jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų grupių pirmenybės, o vakarinėje dalyje dėl čempionų titulo varžysis jaunimo iki 21 m. standartinių šokių grupės šokėjai.

 

Šiame čempionate žiūrovai galės išvysti ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio sportinių šokių žvaigždes. Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje varžysis praėjusių metų Lietuvos čempionai, pasaulio čempionato bronzos medalių laimėtojai ir Europos vicečempionai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”) bei šalies vicečempionai, pasaulio čempionato finalininkai ir Europos čempionato prizininkai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa” – Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) bei daug kitų aukštos klasės šokėjų.

 

Varžybų metu sportininkus vertins 10 aukščiausios kategorijos teisėjų iš užsienio.

 

Šeštadienį vakare žiūrovus ir šokėjus džiugins gyvo garso muzika, atliekama vieno žymiausių pasaulyje Grodno filharmonijos šokių orkestro.

Paskelbimo data: 2018 m. sausio 31 d. 14:56:00

Archyvas


Rėmėjai