•  |

A. Trinkus ir N. E. Šalugaitė - tarptautinių varžybų Slovėnijoje finalininkai

Savaitgalį, gruodžio 1d. - 2d., Slovėnijos mieste Maribore vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje, Lietuvos šokėjai Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija") užėmė ketvirtą vietą.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų „Lithuanian Open 2018" nugalėtojai

Savaitgalį, gruodžio 1d. - 2d., Vilniuje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos „Lithuanian Open 2018" , kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais.

D. Vėželis ir L. Chatkevičiūtė – pasaulio vicečempionai

Sekmadienį Rusijos sostinėje Maskvoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) profesionalų lygos standartinių šokių grupės pasaulio čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys”) laimėjo sidabro medalius, finale surinkę 190.4 balo.

Tarptautinės varžybos Bulgarijoje

Savaitgalį, lapkričio 24d. -25d., Bulgarijos mieste Ruse vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose dalyvavo ir Lietuvos šokėjai.

N. Stukas ir L. Montvilaitė - tarptautinių varžybų Nyderlanduose finalininkai

Savaitgalį, lapkričio 24d. -25d., Nyderlandų mieste Noordhoeke vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, senjorų I standartinių šokių grupėje, Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas") užėmė šeštą vietą.

K. Kūra ir A. Čyžik - tarptautinių varžybų Estijoje prizininkai

Savaitgalį, lapkričio 24d. -25d., Estijos sostinėje Taline vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo prizininkėmis ir finalininkėmis.