•  |

Suaugusiųjų 10-ies šokių grupės pasaulio čempionatas

Šeštadienį, lapkričio 10d., Lenkijos sostinėje Varšuvoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) suaugusiųjų 10-ies šokių grupės pasaulio čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas") užėmė 17-ą vietą.

E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė tarptautinėse varžybose Lenkijoje laimėjo bronzos medalius.

Savaitgalį, lapkričio 3d. - 4d., Lenkijos mieste Vroclave vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) „International Open” ketegorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupės varžybos, kuriose Lietuvos atstovai Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo" - „Sūkurys") laimėjo bronzos medalius.

A. Kielaitis ir U. Bruzgaitė tarptautinėse varžybose Rusijoje tapo finalininkais

Savaitgalį, lapkričio 3d. - 4d., Rusijos mieste Sankt Peterburge vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) „Open” ketegorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupės varžybos, kuriose Adomas Kielaitis ir Ugnė Bruzgaitė (Klaipėdos „Žingsnis") užėmė penktą vietą.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Latvijoje prizininkai

Savaitgalį, lapkričio 3d. - 4d., Latvijos sostinėje Rygoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo prizininkėmis ir finalininkėmis.

J. Venckus ir M. Klupšaitė - tarptautinių varžybų Turkijoje finalininkai

Savaitgalį, lapkričio 3d. - 4d., Turkijos mieste Ankaroje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) „World Open” ketegorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupės varžybos, kuriose Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto") užėmė šeštą vietą.

J. Gedgaudas ir A. Rutkauskaitė - pasaulio čempionato Rumunijoje pusfinalininkai

Šeštadienį, lapkričio 3d., Rumunijos mieste Sibiu vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) jaunių II standartinių šokių grupės pasaulio čempionatas, kuriame dalyvavo ir Lietuvos šokėjų poros.