•  |

M. Rimkus ir E. Jankūnaitė Italijoje laimėjo sidabro medalius

Savaitgalį, gegužės 24d. - 25d., Italijos mieste Baryje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.

K. Burneikis ir I. Šekaitė Kinijoje laimėjo sidabro medalius

Savaitgalį, gegužės 18d. - 19d., Kinijos mieste Yi Change vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunimo standartinių šokių grupėje, Lietuvos šokėjai Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas") laimėjo sidabro medalius.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Čekijoje pusfinalininkai

Savaitgalį, gegužės 18d. - 19d., Čekijos mieste Olomouce vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo pusfinalininkais.

T. Janonis ir A. Carbone - tarptautinių varžybų Italijoje finalininkai

Šeštadienį, gegužės 18d., Italijos mieste Ponzano Veneto vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, „International Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje, Tomas Janonis ir Anna Carbone (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") finale užėmė septintą vietą.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Graikijoje prizininkai

Šaštadienį, gegužės 18d., Graikijos mieste Larissoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.

A. Trinkus ir N. E. Šalugaitė - tarptautinių varžybų Vokietijoje nugalėtojai

Savaitgalį, gegužės 17d. - 19d., Vokietijos mieste Frankfurte vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais ir finalininkais.