• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Sveikiname varžybų nugalėtojus

Vilniuje š.m. gruodžio 9-10 dienomis "IDSF International Open Latin" varžybose (dalyvavo 49 poros) sšk "Ratuto" šokėjai Andrius Kandelis ir Eglė Visockaitė-Kandelis iškovojo pirmąją vietą.

"IDSF International Open Standard" (startavo 31 pora) Kauno sšk "Sūkurys" šokėjai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė tapo varžybų nugalėtojais, Denis Kutepov ir Aistė Stragytė - iškovojo antrąją, o Kauno sšk "Kaspinas" sportininkai Edgaras Saldukas ir Giedrė Kukučionytė trečiąją, vietas.S

veikiname sportininkus ir LR nusipelniusius trenerius Aušrelę ir Virginijų Visockus, Jūratę ir Česlovą Norvaišas, Daivą Dackevičienę ir Giedrių Januškevičių.

Protokolas: www.spaeker.de

2006 metų LSŠF reitingo varžybų rezultatai

Pateikiame 2006 m. gruodžio 9 - 10 d. vykusių Lietuvos sportinių šokių federacijos reitingo varžybų rezultatus.

Lietuvos reitingas 2006

 

Kontrolinės jaunimo LA varžybos

"Lithuanian Open 2006" varžybų metu vyks kontrolinės jaunimo LA varžybso dėl teisės atstovauti Lietuvai 2007 m. sausio 27 d. pasaulio jaunimo LA čempionate Tampere mieste (Suomija).

Kontrolinės jaunimo varžybos vyks gruodžio 10 d. 16 val. Vilniuje "Siemens arenoje". Registracija - 14.30 - 15.30 val.

Jaunimo varžybose dalyvauja 1989, 1990, 1991 metais gimę šokėjai.

Primename, kad į varžybas reikia užsiregistruoti iki gruodžio 8 d. el.paštu: info@ratuto.lt arba faksu: (8~5) 242 94 01

LSŠF narių dėmėsiui

Šiuo metu yra atnaujinama LSŠF interneto svetainė. Maloniai prašome iki š.m. gruodžio 15 d. atsiųsti Federacijai pasikeitusią klubo informaciją (telefono numerius, el. pašto ir interneto svetainės adresus). Taip pat prašome atsiųsti Federacijai LSŠF rinktinės narių naujausias nuotraukas. Dėkojame, LSŠF sekretoriatas.

IDSF Grand Slam Latin finalinės varžybos

Kinijoje, Šanhajaus mieste "IDSF Grand Slam Latin" finalinėse varžybose Vilniaus sportinių šokių klubo "Ratuto" pora Andrius Kandelis ir Eglė Visockaitė - Kandelis pateko į finalą ir iškovojo VI -ąją vietą. Sveikiname sportininkus ir LR nusipelniusius trenerius Aušrelę ir Virginijų Visockus!

Sveikiname šauniuosius "Žuvėdros" šokėjus

Sveikiname Lietuvos sportinių šokių rinktinės narius, Klaipėdos universiteto LA ansamblio "Žuvėdra" pirmąją ir antrąją komandas - Pasaulio ansamblių LA čempionate Brėmeno m. (Vokietija) iškovojusius II -ją ir V-ją vietas! Sveikiname Lietuvos Respublikos nusipelniusius trenerius Skaistę ir Romaldą Idzelevičius!

Rodomi rezultatai 7 - 1216

< Ankstesnis

1

2

3

Sekantis >

Archyvas


                Rėmėjai