•  |

Lietuvos šokėjai tarptautinėse varžybose „Gintarinė Pora 2018” laimėjo aštuonias poras medalių

Savaitgalį, gegužės 5 d. - 6 d., Kaune vyko tradicinės 54-osios pasaulio sportinių šokių federcijos (WDSF) reitingo varžybos „Gintarinė Pora 2018”, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

E. Sodeika ir I. Žukauskaitė - tarptautinių varžybų Kinijoje nugalėtojai

Šeštadienį, gegužės 5 d., Kinijos mieste Šidziadžuange vyko pasaulio sportinių šokių federcijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, „World Open” kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje, Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”) tapo nugalėtojais.

Lietuvos šokėjai tarptautinėse varžybose Vokietijoje tapo prizininkais

Savaitgalį, gegužės 5 d. - 6 d., Vokietijos mieste Frankfurte vyko pasaulio sportinių šokių federcijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Italijoje finalininkai

Gegužės 1 d. Italijos mieste Turine vyko pasaulio sportinių šokių federcijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo finalininkais.

A. Trinkus ir N. E. Šalugaitė - tarptautinių varžybų San Marine finalininkai

Balandžio 24 d. - 25 d. San Marine vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje, Lietuvos šokėjai Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Kandela”) pateko į finalą ir užėmė ketvirtą vietą.

J. Gedgaudas ir A. Rutkauskaitė - pasaulio čempionato pusfinalininkai

Šeštadienį, balandžio 28 d., Moldovos sostinėje Kišiniove vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) jaunių II 10-ies šokių grupės pasaulio čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys”) užėmė 12-ą vietą.