• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


LSŠF Breiko lyga pradeda aktyvų darbą

Pirmaisiais rudens mėnesiais Lietuvos breiko šokėjai rinkosi į susitikimus, kurių metu aptarė breiko perspektyvas Lietuvoje, jaunųjų sportininkų ugdymą, varžybų organizavimo klausimus. Spalio mėnesio pabaigoje daugelis šios šakos sportininkų prisijungė prie LSŠF Breiko lygos ir išsirinko jos direktorių, kuris kuruos ateities darbus.

Kaip pabrėžė breiko sportininkai, pirmą kartą Lietuvoje beveik daugeliui, propoguojančių šį šokį, pavyko susirinkti draugėn ir padiskutuoti aktualiais klausimais. Diskusijose daugiausiai dėmesio buvo skiriama trims kryptims: visų pirma, kaip ugdyti jaunąją breiko šokėjų kartą, kaip kelti pedagogų ir sportininkų kvalifikaciją; o taip pat aptarti ir šiuo metu aktyviai šokančių sportininkų dalyvavimo varžybose, licencijavimo, teisėjų licencijavimo, varžybų organizavimo klausimai; buvo spręsta dėl Breiko lygos darbo tvarkos, rinkti žmonės, norintys dirbti šioje srityje.

Breiko lygos sportininkai atviro balsavimo būdu išrinko lygos direktorių. Juo tapo šokėjas Mindaugas Bružas (Bboy M). Mindaugas breiką šoka jau apie 15 metų ir pats pastarąjį dešimtmetį aktyviai dalyvavo beveik visuose šokių renginiuose Baltijos šalyse. Naujasis Breiko lygos direktorius teigė, kad breiką Lietuvoje pradėję propaguoti šokėjai pradžioje mokėsi patys, į priekį judėjo tik skatinami didelio noro ir entuziazmo, todėl ateinančiai kartai norisi suteikti kuo daugiau galimybių ir tikėtis, kad Lietuvos atstovai turės galimybes atstovauti mūsų šaliai tarptautiniuose turnyruose. 

Parodomasis breiko kovų turnyras, kurį rengia Breiko lygos nariai, vyks š. m. lapkričio 30 d. "Siemens arenoje" Pasaulio čempionato vakaro programoje (nuo 19.00 val.).

Breikas, kaip sportinių šokių disciplina, taip pat yra įtrauktas į 2024 m. Paryžiaus Olimpinių žaidynių programą. Visi šokejai, kurie nori prisijungti prie Breiko lygos veiklos, yra kviečiami susisiekti su LSŠF sekretoriatu.

Paskelbimo data: 2019 m. lapkričio 06 d. 12:05:00

Archyvas


                Partneriai