• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


LSŠF ir LSŠF akademijos kongresas Birštone

Praėjusį šeštadienį Lietuvos sportinių šokių treneriai ir vertintojai susirinko į tradicinį kongresą Birštone. Renginys buvo ne tik pirmasis "gyvas" daugelio susitikimas po pavasario ir vasaros, tačiau išsiskyrė ir nauja tematika.

Sporto psichologijos specialistas dr. Šarūnas Klizas kalbėjo apie šokėjų motyvaciją, psichologinį pasirengimą varžyboms bei treniruotėms, diskutavo su dalyviais apie trenerio vaidmenį psichologiniame sportininko pasirengimo procese. Tuo tarpu biomedicinos mokslų dr. Artūras Sujeta taip pat neišvengė psichologinės temos savo pranešime, nors pastarasis buvo skirtas jaunųjų šokėjų mitybos aktualijoms. Kaip pabrėžė abu lektoriai, mityba daro neišvengiamą įtaką ir psichologinei sportininko būsenai.

Kongrese taip pat buvo pristatytos ir tradicinės šokėjams temos. LSŠF viceprezidentai Martynas Kūra ir Paulius Sangavičius nagrinėjo Lotynų Amerikos ir standartinių šokių figūras bei jų jungimo būdus.

Viceprezidentas Virginijus Visockas patikino susirinkusius Lietuvos trenerius, kad spalio 9 - 11 dienomis planuojamas Lietuvos čempionatas įvyks Panevėžyje. V. Visockas atkreipė dėmesį, jog sportininkai kviečiami dalyvauti ir Lietuvos reitingo varžybose, laikantis visų saugumo reikalavimų.

Išsiskirstyta - su įkvėpimu ir su viltimi, jog kitas LSŠF ir LSŠF Akademijos kongresas taip pat galės įvykti "gyvai".

Renginys finansuojamas LR Sporto rėmimo fondo lėšomis (projektas „Šokių trenerių, teisėjų, sportininkų, besidominčių visuomenės narių kvalifikacijos tobulinimas“ Nr. SRF-KT-2019-1-0028, bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, o jį administruoja Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija).

Paskelbimo data: 2020 m. rugsėjo 09 d. 15:00:00

Archyvas


                Partneriai