• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


LSŠF reitingo apdovanojimai ir treniruočių stovykla

Praėjusį sekmadienį Ukmergėje įvyko Lietuvos sportinių šokių federacijos reitingo apdovanojimų ceremonija ir treniruočių stovykla.

Į Ukmergę sekmadienio rytą susirinko 150 porų iš visos Lietuvos. Dalyvauti treniruočių stovykloje ir apdovanojimų ceremonijoje buvo pakviesti jaunučių, jaunių, jaunimo ir senjorų standartinių bei Lotynų Amerikos šokių šokėjai - nacionalinio reitingo finalininkai.

Visi dalyviai, suskirstyti pagal amžių ir meistriškumo klases, dalyvavo standartinių ir Lotynų Amerikos šokių treniruotėse. Standartinių šokių pamokas vedė Rolandas Burneikis, o Lotynų Amerikos šokių - Brigita Banienė.

Po pamokų ilgiau kaip valandą vyko apdovanojimo ceremonija LSŠF reitingo 2019-ųjų metų finalininkams. Šokėjai džiaugėsi savo pasiekimais, o nugalėtojai - ir įspūdingomis taurėmis. Apdovanojimo ceremoniją vedė R. Burneikis, o prizus šokėjams teikė bei sveikinimo kalbą sakė LSŠF generalinė sekretorė Vida Kanišauskienė kartu su LSŠF vadybininke Diana Montrimaite Gornatkevičiene.

LSŠF dar kartą sveikina visus sportininkus, dėkoja už aktyvų dalyvavimą varžybose ir linki sėkmės 2020-aisiais!!!

Projektas „Šokių trenerių, teisėjų, sportininkų, besidominčių visuomenės narių kvalifikacijos tobulinimas“ Nr. SRF-KT-2019-1-0028 bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, o jį administruoja Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Daugiau įspūdžių iš renginio Ukmergėje - LSŠF YouTube kanale:

Paskelbimo data: 2020 m. sausio 15 d. 09:22:00

Archyvas


                Partneriai