•  |

M. Gagnone ir J. Jurkoit tarptautinėse varžybose Lenkijoje laimėjo bronzos medalius

Šeštadienį, gegužės 25d., Lenkijos mieste Karpače vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.

Jaunimo iki 21m. Lotynų Amerikos šokių grupėje Mattia Gagnone ir Justina Jurkoit (Vilniaus „Davi") laimėjo bronzos medalius.

Grupės nugalėtojais tapo Giovanni Pisacane ir Gaia Cirillo iš Italijos, o antrą vietą užėmė lenkai Dawidas Kurzawa ir Kamilla Anuszkiewicz.

Kiti Lietuvos šokėjai Rokas Malinauskas ir Adrija Dravininkaitė (Kauno „BaDa Studio") užėmė 10-ą vietą. Varžybose dalyvavo 14 porų.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje R. Malinauskas ir A. Dravininkaitė užėmė šeštą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Prancūzijos atstovai Mirko Maina ir Alice Copete, sidabro medalius laimėjo lenkai Kacperas Greczynskis ir Natalia Dabrowska, o trečią vietą užėmė Mateuszas Walas ir Sandra Tomczak, taip pat iš Lenkijos. Grupėje varžėsi 21 pora.

Paskelbimo data: 2019 m. gegužės 27 d. 15:36:00