•  |

M. Lukašovas ir R. Monginaitė tarptautinėse varžybose Lenkijoje tapo nugalėtojais

Šeštadienį, balandžio 13d., Lenkijos mieste Lodzėje vykusiose pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybose, suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje, Matas Lukašovas ir Rugilė Monginaitė (Kauno „Santaka”) tapo nugalėtojais.

Antrą vietą užėmė lenkai Patrykas Wisniewskis ir Paulina Mrowczynska, o bronzos medalius laimėjo Lubomiras Kozelis ir Adela Sirocakova iš Čekijos. Varžybose dalyvavo 13 porų.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Faustas Naruškevičius ir Anastasija Pavšukova (Vilniaus „Vijūnas”) laimėjo sidabro medalius, o Rokas Kraucevičius ir Gabrielė Kviliūtė (Zarasų „Vyja”) užėmė ketvirtą vietą.

Šioje grupėje nugalėjo Kamilas Tarachas ir Michalina Buczynska iš Lenkijos, o trečią vietą užėmė baltarusiai Andrejus Mikhalkevič ir Anastasija Parkhomčyk. Grupėje varžėsi 15 porų.

Jaunių II standartinių šokių grupėje F. Naruškevičius ir A. Pavšukova užėmė antrą vietą.

Geriausiai pasirodė K. Tarachas ir M. Buczynska, o bronzos medalius laimėjo Oliveris Kuniakas ir Valentina Nemravova iš Slovakijos.

Kiti Lietuvos šokėjai Nojus Grinskis ir Ieva Grybauskaitė (Kauno „Santaka”) pasidalino 7-ą - 8-ą vietas. Grupėje varžėsi 10 porų.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Rokas Malinauskas ir Adrija Dravininkaitė (Kauno „BaDa Studio") užėmė 11-ą vietą iš 30 porų.

Paskelbimo data: 2019 m. balandžio 15 d. 13:14:00