•  |

M. Rimkus ir E. Jankūnaitė Italijoje laimėjo sidabro medalius

Savaitgalį, gegužės 24d. - 25d., Italijos mieste Baryje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Mykolas Rimkus ir Enrika Jankūnaitė (Gargždų „Rolina") laimėjo sidabro medalius.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė italai Danielis Ficola ir Giulia Migliorini, o trečią vietą užėmė Marekas Kopacekas ir Zuzana Hruba iš Čekijos. Grupėje varžėsi 12 porų.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje M. Rimkus ir E. Jankūnaitė užėmė ketvirtą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo rusai Dmitryjus Ladonyčevas ir Anna Plakhotnikova, antrą vietą užėmė Italijos atstovai Cristianas Artale ir Anita Catina, o bronzos medalius laimėjo Gerardo Simone D'Amora ir Cristina Di Maio, taip pat iš Italijos. Varžybose dalyvavo 18 porų.

„International Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo" - „Sūkurys") užėmė šeštą vietą.

Šioje grupėje nugalėjo Rusijos atstovai Aleksejus Glukhovas ir Anastasia Glazunova, sidabro medalius laimėjo italai Andrea Roccatti ir Flaminia Iannone, o trečią vietą užėmė Marco Bodini ir Kristina Charitonovaitė, taip pat iš Italijos. Varžybose dalyvavo 70 porų.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Tauras Žemaitis ir Greta Suslavičiūtė (Elektrėnų „Reveransas") užėmė 7-ą vietą. Grupėje varžėsi 12 porų.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje T. Žemaitis ir G. Suslavičiūtė užėmė 12-ą vietą iš 28 porų.

Paskelbimo data: 2019 m. gegužės 27 d. 15:17:00