•  |

M. Sabaliauskas ir K. Samusevič tarptautinėse varžybose Latvijoje tapo finalininkais

Sekmadienį, gegužės 13 d., Latvijos mieste Salaspilyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje, Lietuvos šokėjai Markas Sabaliauskas ir Marija Butenytė (Palangos „Svivelis") užėmė penktą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo rusai Yaroslavas Kiselevas ir Sofia Filipčuk, sidabro medalius laimėjo Aleksis Visockis ir Kerija Keita Ziemele iš Latvijos, o trečią vietą užėmė Estijos atstovai Andreas Lepiste ir Sofia Dzevulskaja.

Kiti Lietuvos šokėjai Gediminas Galčius ir Elzė Gusčiūtė (Vilniaus „Šokių sostinė") užėmė 9-ą, o Ugnius Vžesniauskas ir Ugnė Cesevičiūtė (Vilniaus „Ratuto") 25-ą vietą. Grupėje varžėsi 25 poros.

„Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas") užėmė 7-ą, o Renaldas Daugėla ir Margarita Rimaitė (Palangos „Svivelis") 21-ą vietą. Varžybose dalyvavo 24 poros.

„Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje N. Moisejenko ir J. Gustaitė užėmė 13-ą vietą, Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Panevėžio „Rumba") pasidalino 14-ą - 15-ą, Paulius Ditauskas ir Beatričė Abugelytė (Kauno „Kaspinas") 21-ą - 22-ą vietas, Domas Jakubauskas ir Vestina Remeikaitė (Kauno „Danza M") užėmė 26-ą, o Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas") 30-ą vietą. Varžybose dalyvavo 30 porų.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje R. Daugėla ir M. Rimaitė užėmė 15-ą vietą, Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos") pasidalino 18-ą - 19-ą vietas, o Vilius Čerbauskas ir Agilė Lukšaitė (Mažeikių „Spindulys”) 25-ą vietą. Grupėje varžėsi 25 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje L. Makarovas ir E. Čepauskaitė užėmė 14-ą, o Pijus Fedč ir Simona Pekeliūnaitė (Panevėžio „Rumba") 22-ą vietą. Grupėje varžėsi 29 poros.

Jaunių II standartinių šokių grupėje G. Galčius ir E. Gusčiūtė užėmė 13-ą vietą iš 21 poros.

Paskelbimo data: 2018 m. gegužės 14 d. 15:37:00