• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Metas planuoti naujo sezono varžybas

2019 m. II pusmečio kalendorius - jau beveik visiškai užpildytas. Kiekvieną savaitgalį šokėjai gali rinktis varžybas Lietuvoje ar pasaulio reitingo varžybas užsienyje. Tačiau norime atkreipti šokėjų dėmesį į Šiaurės šalių čempionatą ir į WDSF Disko šokių pasaulio čempionatą.

Šių metų Šiaurės šalių čempionatas vyks Taline (tik jaunučių ST ir LA grupėms) bei Osle (jaunių I, II, jaunimo, suaugusiųjų, senjorų I ST ir LA grupėms). Tiek Talino, tiek Oslo varžybų rezultatai bus sumuojami bendroje komandinėje įskaitoje.

Varžybos Taline vyks lapkričio 23 d., Osle - gruodžio 6 d. Kviečiame įtraukti Šiaurės šalių čempionatą į savo varžybų planus. Kartu su čempionatu vyks ir įvairių grupių WDSF pasaulio reitingo varžybos.

 

Spalio 4 d. Belgrade vyks WDSF Disko šokių pasaulio čempionatas ir atvirosios varžybos. Jeigu šokate ir norite išbandyti savo jėgas - taip pat kviečiame dalyvauti. Daugiau informacijos apie šį čempionatą suteiks Lilija Bernatavičienė (Bernataviciene.Lilija@gmail.com).

Paskelbimo data: 2019 m. rugpjūčio 08 d. 08:09:00

Archyvas


                Partneriai