•  |

Minske varžybų nugalėtojais tapo J. Gedgaudas ir A. Rutkauskaitė

Baltarusijos sostinėje savaitgalį įvyko WDSF reitingo varžybos Jaunimo amžiaus grupės sportininkams. Tarp Lietuvai atstovavusių porų - ir varžybų nugalėtojais tapę Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė iš Kauno "Sūkurio" klubo.

Justas ir Ainė varžėsi tiek standartinių, tiek Lotynų Amerikos šokių programose. Standartinių šokių grupėje jie tapo nugalėtojais ir pasipuošė aukso medaliais, finale aplenkdami Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Moldovos ir Latvijos sportininkus. Iš viso turnyre startavo 14 porų.

Lotynų Amerikos šokių programoje duetas užėmė 5-ąją vietą. Pusfinalyje taip pat šoko ir 7-ąją vietą iškovojo Rokas Malinauskas ir Adrija Dravininkaitė (Kauno "BaDa Studio"), kuriems iki finalo pritrūko tik triju vertinimo taškų. Iš viso varžybas pradėjo 11 porų.

Turnyre Minske teisėjavo Liudmila Bankauskienė ir Česlovas Norvaiša.

Paskelbimo data: 2019 m. lapkričio 25 d. 02:21:00