•  |

N. Stukas ir L. Montvilaitė - tarptautinių varžybų Bosnijoje ir Hercogovinoje prizininkai

Savaitgalį, birželio 9 d. - 10 d., Bosnijos ir Hercogovinos mieste Brčke vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, senjorų I standartinių šokių grupėje, Lietuvos atstovai Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas") laimėjo sidabro medalius.

Grupės nugalėtojais tapo rumunai Nedelcu Silviu Adrianas ir Nedelcu Nicoleta, o trečią vietą užėmė Eckhardas Groszas ir Gabriela Grosz iš Austrijos. Grupėje varžėsi 5 poros.

„World Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje N. Stukas ir L. Montvilaitė užėmė 23-ią vietą. Varžybose dalyvavo 49 poros.

Paskelbimo data: 2018 m. birželio 11 d. 21:09:00