• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos šokėjams - medaliai iš tarptautinių varžybų Ispanijoje

Savaitgalį, sausio 12d. - 13d., Ispanijos mieste Benidorme vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis ir prizininkėmis.

Kviečiame susipažinti su naujos LSŠF įstatų redakcijos projektu

Dabartiniai LSŠF įstatai yra patvirtinti dar 2006 m. ir neatitinka šiandienos reikalavimų. Siūloma nauja LSŠF įstatų redakcija parengta 2014 m. rengtos, tačiau taip ir nepatvirtintos įstatų redakcijos, kuri jau buvo LSŠF viešai svarstyta, pagrindu. Papildomi pakeitimai atlikti atsižvelgiant į 2018-10-18 pakeisto LR Kūno kultūros ir sporto įstatymo 19 str. naujai įvestu reikalavimu sporto šakos federacijos steigimo ar kituose dokumentuose įtvirtinti sporto šakos federacijos valdymo organų narių rotaciją, numatant maksimalų galimą iš eilės einančių kadencijų skaičių tam pačiam asmeniui (įsigalios nuo 2019-07-01), taip pat į iki šios dienos įsigaliojusius keletą LR Asociacijų įstatymo pakeitimų. Atsižvelgta į Lietuvos sporto federacijų sąjungos patirtį įtvirtinant įstatuose naują LR LR Kūno kultūros ir sporto įstatymo reikalavimą.

2018 m. Lietuvos reitingų rezultatai

LSŠF tinklapyje jau galite rasti visų grupių 2018 m. Lietuvos reitingų rezultatus.

Labai prašome pastebėjus klaidą ar esant pakeitimams (klubo, partnerių ir pan.), taip pat, jei pora yra neaktyvi, apie tai informuoti Sergejų Makarovą el. paštu: sergejus@dancesportinfo.lt .

F. Naruškevičius ir A. Pavšukova - tarptautinių varžybų Rusijoje finalininkai

Savaitgalį, gruodžio 15d. - 16d., Rusijos mieste Istroje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunių II standartinių šokių grupėje, Faustas Naruškevičius ir Anastasija Pavšukova (Vilniaus „Vijūnas") užėmė ketvirtą vietą.

Lietuvos šokėjai - pasaulio čempionato ketvirtfinalininkai

Šeštadienį, gruodžio 15d., Latvijos sostinėje Rygoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupės pasaulio čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai tapo ketvirtfinalininkais.

A. Trinkus ir N. E. Šalugaitė - tarptautinių varžybų Latvijoje nugalėtojai

Savaitgalį, gruodžio 14d. - 16d., Latvijos sostinėje Rygoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais.

Rodomi rezultatai 1 - 61480

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

Sekantis >

Archyvas


Rėmėjai