•  |

G.Vaikasas ir A.Valiukevičiūtė Rusijoje laimėjo sidabro medalius

Savaitgalį Sankt Peterburge (Rusija) vyko tarptautinės sportinių šokių varžybos, kuriose, suaugusiųjų standartinių šokių grupėje, Gabrielius Vaikasas ir Agnė Valiukevičiūtė (Kauno „Kaspinas” - „Žiburys”) laimėjo antrą vietą.

D.Simaška ir U.Maximkina – tarptautinių varžybų Graikijoje finalininkai

Šeštadienį Tesalonikuose (Graikija) vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai Deividas Simaška ir Uliana Maximkina (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija” – „Duetas”) pateko į finalą ir užėmė penktą vietą.

Varžybose Berlyne

Savaitgalį Vokietijos sostinėje Berlyne vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose dalyvavo ir Lietuvos šokėjai.

Varžybos Maskvoje

Savaitgalį Maskvoje (Rusija) vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, suaugusiųjų standartinių šokių grupėje, Gabrielius Vaikasas ir Agnė Valiukevičiūtė (Kauno „Kaspinas” - „Žiburys”) užėmė 14-ą vietą. Varžybose dalyvavo 53 poros.

Lietuvos šokėjai – tarptautinių varžybų Klaipėdoje nugalėtojai

Šeštadienį Klaipėdoje vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos „Klaipėda Open 2015”, kuriose puikiai pasirodė Lietuvos šokėjai.

Varžybos Rumunijoje

Savaitgalį Bukarešte (Rumunija) vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje, Vilniaus „Silueto” šokėjai Mantas Kirvelis ir Viktorija Šeinker užėmė 33-ią vietą. Varžybose dalyvavo 84 poros.