•  |

E. Sodeika ir I. Žukauskaitė – prestižinių varžybų Taivane nugalėtojai

Sekmadienį, birželio 2d., Taivane vyko prestižinės pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) „Grand Slam” kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupės varžybos, kuriose triumfavo neseniai Europos čempionais tapę lietuviai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”).

Stovykla 2019 metų LSŠF Reitingo varžybose 1-6 vietas užėmusioms poroms ir jų treneriams

Data ir vieta: birželio 3 d. Alytaus m. stadiono sporto salė (Birutės g. 5, Alytus)

J. Venckus ir M. Klupšaitė - Europos čempionato ketvirtfinalininkai

Šeštadienį, gegužės 25d., Prancūzijos sostinėje Paryžiuje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupės Europos čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto") užėmė 18-ą vietą, o Matas Lukašovas ir Rugilė Monginaitė (Kauno „Santaka") pasidalino 38-ą - 40-ą vietas.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Estijoje nugalėtojai

Šeštadienį, gegužės 25d., Estijos mieste Tartu vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais ir finalininkais.

M. Gagnone ir J. Jurkoit tarptautinėse varžybose Lenkijoje laimėjo bronzos medalius

Šeštadienį, gegužės 25d., Lenkijos mieste Karpače vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.

M. Rimkus ir E. Jankūnaitė Italijoje laimėjo sidabro medalius

Savaitgalį, gegužės 24d. - 25d., Italijos mieste Baryje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.