• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos šokėjai - varžybų Maltoje finale!

Š. m. kovo 7 - 8 dienomis Maltos sostinėje Valetoje įvyko WDSF pasaulio reitingo varžybos. Iš Lietuvos į jas nuvyko Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno "Rolo" - "Sūkurys"), kurie pateko į varžybų finalą ir užėmė 5-ąją vietą.

WDSF Jaunimo 10 šokių Europos čempionatas

Šiais metais Europos čempionatas 10 šokių šokančiam Jaunimui įvyko Čekijos Brno mieste, tradicinių sportinių šokių varžybų "Brno Open 2020" metu. Lietuvai jame atstovavo mūsų šalies 10 šokių Jaunimo grupės vicečempionai Gediminas Galčius ir Elzė Gusčiūtė iš Vilniaus "Šokių sostinės".

SVARBI INFORMACIJA: dėl Lietuvos čempionato bei pirmenybių datos, o taip pat dėl rekomendacijos nevykti į tam tikras valstybes

SVARBI INFORMACIJA. Vadovaujantis LR Sveikatos apsaugos ministro - valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu "Dėl rekomendacijų riboti masinius renginius", taip pat siekiant apsaugoti sportininkus ir visą mūsų sporto šakos bendruomenę nuo padidėjusios rizikos užsikrėsti infekcijomis, LSŠF Vykdomasis komitetas (VK) 2020 m. kovo 6 d. posėdyje nutarė š. m. kovo 13 - 15 dienomis planuotą vykdyti Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionatą bei pirmenybes nukelti vėlesniam laikui - į š. m. gegužės 22 - 24 dienas (renginį vykdyti Panevėžio "Cido" arenoje).

LSŠF VK taip pat priėmė sprendimą nerekomenduoti LSŠF sportininkams, treneriams, teisėjams vykti į valstybes, kuriose Sveikatos apsaugos ministerija (toliau – SAM) nurodo esant teritorijų, kur vyksta COVID-19 plitimas visuomenėje. Taip pat, atsižvelgiant į SAM rekomendacijas, LSŠF įpareigoja klubų vadovus ir trenerius laikytis griežtos tvarkos, kad iš valstybių, kuriose SAM nurodo esant teritorijų, kur vyksta COVID-19 plitimas visuomenėje, grįžę treneriai, teisėjai, sportininkai bei juos lydintys asmenys nesilankytų klubuose, salėse bei treniruotėse 14 dienų nuo paskutinės buvimo tose šalyse dienos.

Klubų vadovams ir tėveliams: dėl jaunučių šokėjų aprangos taisyklių pakeitimo

LSŠF, vadovaudamasi Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) aprangos taisyklių pakeitimais jaunučių grupės šokėjams, informuoja apie privalomus aprangos taisyklių pakeitimus.

Dėmesio, sugrįžusiems iš koronaviruso paveiktų teritorijų

Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) ir Nacionalinis visuomenės sveikatos centras rekomenduoja žmonėms, kurie neseniai grįžo iš Kinijos (visos provincijos), Šiaurės Italijos regiono (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionai), Honkongo, Irano, Japonijos, Pietų Korėjos, Singapūro, 14 dienų nuo paskutinės buvimo minėtose šalyse dienos likti namuose ir stebėti savo sveikatą.

"World Open" kategorijos varžybos Lisabonoje

Portugalijos sostinė praėjusį savaitgalį sukvietė Lotynų Amerikos šokių šokėjus. Čia dėl WDSF pasaulio reitingo taškų varžėsi suaugusieji sportininkai bei Jaunimas iki 21-erių metų. Iš Lietuvos į Lisaboną nuvyko Joris Sangavičius bei Neringa Paškevičiūtė (Vilniaus "Ratuto").

Rodomi rezultatai 25 - 301414

< Ankstesnis

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

Sekantis >

Archyvas


                Partneriai