• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Sportiniai šokiai Jūsų namų ekranuose - per Kūčias ir Kalėdas!

LSŠF kartu su WDSF ir televizija SPORT1 šios žiemos šventėms parengė vienas iš įdomiausių pastarojo laiko tarptautinių renginių transliacijų tik Lietuvos žiūrovams! Kviečiame šventes saugiai švęsti namuose bei gėrėtis geriausių pasaulio šokėjų pasirodymais!

WDSF pasaulio reitingas ir šokėjų statusas 

WDSF informuoja savo sportininkus, kad pasaulio reitingas šiuo metu vis dar išlieka "užšaldytas" ir bus atnaujinamas prieš pirmąsias varžybas, kuomet jas bus įmanoma surengti.

Atgimstantis Lietuvos breikas - olimpinės šeimos narys

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) leidinyje "Olimpinė panorama" supažindina su pirmuoju LSŠF Lietuvos breiko čempionatu bei čempionais.

#RoadToParis2024 #BreakingForGold @LTeam

Ketvirtoji #TrečiadienioTreniruotė - gruodžio 2 d.

LSŠF jau paruošta paskutinė šiais metais #TrečiadienioTreniruotė. Užsiėmimai vyks gruodžio 2 d. 18.00 val. Visus šokėjus ir trenerius kviesime susipažinti su linijinių šokių specifika bei jų pritaikymu, lavinant koordinaciją ir ritmiką, o breikerius (kviečiame prisijungti ST ir LA šokėjus bei trenerius) - su originalių judesių ir kombinacijų kūrimu.

Lygiai prieš vienerius metus Lietuvoje...

Smagu prisiminti, kad 2019 m. lapkričio 30 d. visi Lietuvos ir pasaulio sportinių šokių mylėtojai rinkosi Vilniuje, "Siemens" arenoje. LSŠF buvo patikėta teisė surengti WDSF pasaulio standartinių šokių čempionatą. Rytas prasidėjo su jauduliu, bet vakaras tapo nepamirštamu...

Trečioji #TrečiadienioTreniruotė - lapkričio 25 d.

LSŠF tęsia nuotolinių mokymų ciklą šokėjams, treneriams, teisėjams, tėveliams "Trečiadienio treniruotė". Trečiasis susitikimas įvyks lapkričio 25 d. 18.00 val. Šį kartą kviečiame ne tik paklausyti, bet ir pajudėti, todėl pasiruoškite patogią aprangą. Taip pat prašome naujai užsiregistruoti šiai savaitei, kad Jus pasiektų tinkama mokymų nuoroda!

Rodomi rezultatai 7 - 121473

< Ankstesnis

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

Sekantis >

Archyvas


                Partneriai