• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Pasaulio čempionato bronza - Karoliui Burneikiui ir Izabelei Šekaitei

Šeštadienio vakarą Ukrainos sostinėje Kijeve baigėsi WDSF Jaunimo 10 šokių pasaulio čempionatas. Lietuvai jame atstovavo K. Burneikis ir I. Šekaitė (Kauno "Tvistas"). Jaunieji sportininkai po keturių turų kovų, pasidabino pasaulio čempionato bronzos apdovanojimais.

Finale Karoliui ir Izabelei geriau sekėsi standartiniai šokiai - visi buvo įvertinti trečiomis vietomis, o tango - antrąją. Lotynų Amerikos šokiai taip pat buvo įvertinti trečiomis vietomis - tačiau už sambą vertintojai skyrė šeštąją vietą, o už čia čia čia - penktąją.

Pasaulio čempionais tapo Vladislav Untu ir Polina Baryshnikova iš Moldovos, vicečempionais - German Pugachev ir Ariadna Tishova iš Rusijos. Finale taip pat šoko Čekijos, Rumunijos ir Ukrainos sportininkai. Iš viso čempionate startavo 37 duetai.

Šokėjus vertino Latvijos, Bulgarijos, Italijos, Kinijos, Rusijos, Lenkijos, Anglijos, Ukrainos ir Baltarusijos teisėjai.

Paskelbimo data: 2019 m. spalio 20 d. 01:45:00

Archyvas


                Partneriai