•  |

Pasaulio reitingo varžybos Italijoje

Vienos pirmųjų 2020-ųjų metų Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybų įvyko Italijos mieste Bolonijoje. Iš Lietuvos į jas vyko debiutuojantis duetas Kipras Jasiukaitis ir Goda Lapševičiūtė (Vilniaus "DaVi").

Kipras ir Goda dalyvavo jaunimo amžiaus grupės varžybose, kur standartinių šokių programoje užėmė 3-ąją vietą iš 15 duetų. Varžybų finale varžėsi sportininkai iš Rusijos, Portugalijos, Italijos ir Švedijos. Nugalėtojais tapo pora iš Rusijos Nikita Sychev ir Sofia Prusakova.

Lotynų Amerikos šokių programoje K. Jasiukaitis ir G. Lapševičiūtė pateko į pusfinalį ir užėmė 11-ąją vietą tarp 35 startavusių porų. Šioje programoje ir vėl nugalėjo Rusijos sportininkai - Andrey Sokolov ir Arina Bortnikova. Finale taip pat šoko poros iš Italijos bei Vengrijos.

Paskelbimo data: 2020 m. sausio 15 d. 10:53:00