•  |

Pasaulio reitingo varžybose Šiauliuose

Pasaulio reitingo klasikinių šokių varžybose Šiauliuose 1-ąją vietą iškovojo Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno sšk “Sūkurys”), 3-ąją vietą užėmė Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno sšk “Kaspinas”), 4-oji vieta atiteko Vaidotui Lacičiui ir Veronikai Golodnevai (Vilniaus sšk “Dileksa”).Iš viso šiose varžybose dalyvavo 29 poros.

Pasaulio reitingo Lotynų Amerikos šokių varžybose 6-ąją vietą užėmė Vilniaus sšk „Ratuto“ – VGM sportininkai Jokūbas Venckus ir Jomantė Dapkevičiūtė (varžybose dalyvavo 42 poros).

Tarptautinės sportinių šokių federacijos atvirose jaunimo klasikinių šokių reitingo varžybose (dalyvavo 16 porų) finale šoko šios poros:

1 vieta        Žymantas Kučikas - Agnė Pečeliūnaitė, Panevėžio sšk „Rumba“ ;

2  vieta       Dominykas Granskas - Kotryna Petrošiūtė, Vilniaus sšk “Dileksa”;

3    vieta      Ivan Kazakevich - Jurga Gustaitė, Kauno sšk “Sūkurys”;

4     vieta      Gabrielius Sasnauskas - Ainė Juzėnaitė, Vilniuas sšk “Dileksa”;

6     vieta     Karolis Varkalys - Gabrielė Siriūnaitė, Kauno sšk “Sūkurys”.

Tarptautinės sportinių šokių federacijos atvirose jaunimo Lotynų Amerikos šokių reitingo varžybose:

1-ąją vietą iškovojo Jokūbas Venckus - Jomantė Dapkevičiūtė, Vilniaus sšk „Ratuto“ – VGM;

3-oje vietoje Šiaulių sšk „Šypsena“ šokėjai Lukas Petkevičius – Miglė Klupšaitė;

5-oji vieta atiteko Edgarui Brazui ir Viktorijai Gaidytei iš Vilniaus sšk „Ratuto“ – VGM;

6-ąją vietą užėmė Ivan Kazakevich - Jurga Gustaitė, Kauno sšk “Sūkurys”.