• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Pasaulio reitingų skaičiavime - pauzė!

Pasaulio sportinių šokių federacija (WDSF) informavo, kad nuo paskutinių įvykusių WDSF reitingo varžybų daroma pauzė reitingų skaičiavime. Šiuo metu dešimt Lietuvos porų patenka į pasaulio reitingų penkiasdešimtukus.

Pasaulio reitingas užšaldomas ir bus atnaujintas tik vėl pradėjus vykti varžyboms. Primename, kad pasaulio reitingo vieta yra nustatoma pagal šešių geriausių varžybų rezultatus per pastaruosius 12 mėnesių, o nuo š. m. kovo 16 d. reitingas nėra perskaičiuojamas.

Džiaugiamės, kad šiame sudėtingame etape 10 Lietuvos šokėjų porų išsaugojo vietas pasaulio reitingo penkiasdešimtukuose:

Suaugusiųjų standartinių šokių - Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė Sodeikienė, Georgy Kalašnikov ir Domilė Šemeškevičiūtė, Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių - Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalūgaitė.

Jaunimo iki 21-erių metų standartinių šokių - Paulius Ditauskas ir Beatričė Abugelytė, Justas Gedgaudas ir Viktorija Petrenko.

Senjorų I standartinių šokių - Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė Rimkienė, Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė.

Senjorų II Lotynų Amerikos šokių - Mindaugas Baškys ir Mika Šimkūnaitė.

Į pasaulio reitingo penkiasdešimtukus patenkantys sportininkai atstovauja Kauno "Kaspino", Kauno "Sūkurio", Kauno "Rolo", Vilniaus "MJ sportinių šokių akademijos" ir Vilniaus "Ratuto" sportinių šokių klubams.

Paskelbimo data: 2020 m. balandžio 29 d. 10:50:00

Archyvas


                Partneriai