•  |

R. Urbonavičius ir J. Povilaitytė - tarptautinių varžybų Ukrainoje finalininkai

Savaitgalį Ukrainos sostinėje Kijeve vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje, Lietuvos šokėjai Robertas Urbonavičius ir Justė Povilaitytė (Elektrėnų „Reveransas") finale užėmė šeštą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo Moldovos atstovai Veaceslavas Nagailicas ir Nina Dudoglo, sidabro medalius laimėjo ukrainiečiai Yaroslavas Sovetčenko ir Oleksandra Semenenko, o trečią vietą užėmė Vladislavas Zapolskis ir Anastasiya Čornenka, taip pat iš Ukrainos. Grupėje varžėsi 27 poros.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje R. Urbonavičius ir J. Povilaitytė užėmė 11-ą, o Mindaugas Martinaitis ir Monika Žalaitė (Kauno „Toro") 14-ą vietą. Varžybose dalyvavo 26 poros.

Paskelbimo data: 2016 m. lapkričio 30 d. 18:20:00