• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Rugsėjo 1 – oji: Mokslo ir žinių bei naujojo sezono pradžios diena!

Sveikiname visus šokėjus, trenerius, tėvelius su Mokslo ir žinių diena! Jūs esate tie, kurie kiekvieną dieną mokosi naujų dalykų, ir tie, kurie kiekvieną dieną perteikia žinias kitiems! Šis tobulėjimo kelias yra ypatingas ir džiuginantis, tačiau taip pat reikalauja daug kantrybės, susikaupimo, pasišventimo. Linkime, kad naujieji mokslo metai ir naujojo sezono pradžia įkvėptų Jus naujiems pasiekimams!!!

LSŠF taip pat planuoja daug naujų veiklų ir labai tikimės, kad aplinkybės mums visiems nesutrukdys, nes jau rugsėjis turėtų būti įdomus bei aktyvus mėnuo.

Pradėsime – mokymais! Rugsėjo 5 d. Lietuvos treneriai ir vertintojai rinksis į kasmetinį kvalifikacijos tobulinimo kongresą Birštone (primename, kad registracija vyksta iki rugsėjo 2 d.). Po pastarųjų nuotolinių kongresų esame labai pasiilgę vieni kitų, tačiau visų dalyvių prašome labai atidžiai susipažinti su naujais registracijos ir dalyvavimo reikalavimais bei griežtai jų laikytis. Taip pat džiaugiamės, kad šie mokymai dalyviams nekainuos, nes visos išlaidos bus padengiamos pagal Sporto rėmimo fondo projektą bei iš LSŠF biudžeto.

Kita savaitgalio diena – rugsėjo 6 d. – taip pat žada būti ne mažiau įdomi: Klaipėdoje įvyks pirmosios po pertraukos Lietuvos reitingo varžybos (I variantas), kur organizatoriai kviečia dalyvauti visų amžiaus grupių sportininkus (registracija vyksta iki rugsėjo 3 d.).

Rugsėjo mėnesį kiekvieną savaitgalį yra planuojamos varžybos, kad sportininkai turėtų galimybę grįžti į įprastą ritmą ir kuo geriau pasiruošti spalio 9 – 10 – 11 dienomis įvyksiančiam Lietuvos čempionatui. Rugsėjo 12 d. Lietuvos šokėjai kviečiami varžytis Rietave. Rugsėjo 19 – 20 dienomis Šiauliuose vyks pirmosios ne tik Lietuvoje, bet ir, tikėtina, Europoje WDSF reitingo varžybos „Sun City Cup 2020“. O mėnuo baigsis dar vienomis Lietuvos reitingo varžybomis Klaipėdoje: rugsėjo 26 – 27 dienomis. Sportininkus ir trenerius kviečiame suplanuoti savo varžybų grafiką!

LSŠF rugsėjį planuoja veiklas ne tik sportininkams, tačiau šokių renginiais kviečia pasidžiaugti ir šokių mėgėjus!

LSŠF lyga „Šokiai visiems“ dalyvaus rugsėjo 18 – 19 – 20 dienomis Palangoje įvyksiančiame sporto festivalyje, į kurį žada susirinkti 70 sporto šakų gerbėjai. Šokėjams pagrindinė diena bus rugsėjo 19 d., nors iš vakaro linijinių šokių kolektyvai kviečiami dalyvauti festivalio atidaryme. O šeštadienį mėgėjų šokių grupės pasirodys Jūratės ir Kastyčio skvero didžiojoje scenoje bei vaikai ir Lotynų Amerikos, Karibų šokių mylėtojai varžysis Palangos arenoje „Palanga Dance Open 2020“ turnyre. Registracija vyksta iki rugsėjo 12 d. – būtinai tą padarykite ir paraginkite savo klubuose šokančius suaugusius mėgėjus dar pasidžiaugti Palanga! Tiems, kas myli šokius, vasara tikrai nesibaigė...

Rudenį veiklas bei varžybas taip pat planuoja LSŠF Breiko lyga. Dar kartą kviečiame visus mūsų narius dalyvauti LSŠF Breiko lygos veikloje, įžvelgti čia įdomias ir perspektyvias galimybes. Pakvieskite į savo klubus žmones (tiek vaikus, tiek suaugusius), kurie domisi gatvės šokio kultūra. Daugeliui dar ne vėlu tapti olimpiečiais – 2024 m. Paryžiaus Olimpinėse žaidynėse startuos Lietuvos atstovai. Gal jie galėtų būti Jūsų klubo atstovais? Metas pradėti ruoštis ir kovoti dėl olimpinio kelialapio!

Šiame sezone laukiame gerų naujienų LSŠF Profesionalų lygoje. Atrodo, kad mes esame pasiruošę - svarbu, jog prasidėtų varžybos! O naujai steigiama LSŠF Moksleivių lyga įkvėps mokyklose šokančius vaikus bei jaunuolius.

Būkime vieningi, smagūs ir darbingi! Gero sezono visiems!

#dancesportLT #DanceSportLithuania #LithuanianDancers #WeAreDanceSport #DontStopDancing

Foto: Vytautas Šauklys (ačiū!).

Paskelbimo data: 2020 m. rugsėjo 01 d. 11:00:00

Archyvas


                Partneriai