• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Rugsėjo 5 d. LSŠF treneriai ir vertintojai rinksis Birštone

Primename, kad š. m. rugsėjo 5 d. (šeštadienį) Birštone vyks kasmetinis LSŠF kongresas, skirtas treneriams ir vertintojams. Džiaugiamės pranešdami, jog kongresas dalyviams bus surengtas nemokamai.

Kongresas prasidės 10.00 val. (planuojama pabaiga - 16.00 val.). Registracijos pradžia - 09.30 val. 

Prašome atkreipti dėmesį, kad remiantis naujausiais LR teisės aktais (taip pat ir Operacijų vadovo 2020 m. rugpjūčio 26 d. sprendimu Nr. V-1922), visų renginių dalyviai privalo registracijos metu pateikti savo asmens duomenis. Todėl registracijos metu prašysime Jūsų pateikti papildomą informaciją.

Būkite tikri, jog dalyvauti renginyje Jūs galite: esate sveiki, neturėjote kontakto su sergančiais asmenimis ir atitinkate visus kitus reikalavimus, leidžiančius Jums saugiai būti renginio dalyviais.

Renginyje bus privaloma tinkamai dėvėti apsaugines veido kaukes ir laikytis ne mažesnio kaip 1 metro atstumo.

Taip pat labai džiaugiamės pranešdami, kad kongreso dalyviams šie mokymai bus nemokami. Kongreso išlaidos bus padengiamos pagal projektą "Šokių trenerių, teisėjų, sportininkų, besidominčių visuomenės narių kvalifikacijos tobulinimas" (Nr. SRF-KT-2019-1-0028, bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, o jį administruoja LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija), o taip pat LSŠF.

Dar kartą primename, kad Birštone nuo 16.15 val. prasidės egzaminų sesija, siekiantiems gauti aukštesnę vertintojų kategoriją.

Atkrepkite dėmesį, jog šį kartą kongresas vyks Birštono Kurhauze (B. Sruogos g. 2, Birštonas), o šokių temų lektoriai prašo su savimi turėti šokių avalynę. Kongreso metu bus gilinamasi į standartinių, Lotynų Amerikos šokių figūras, taip pat į sporto psichologijos bei sportininkų mitybos temas

Išankstinė registracija yra privaloma (nuorodos: dancesport.lt ir skrajutėje)! Iki greito pasimatymo!

Paskelbimo data: 2020 m. rugpjūčio 27 d. 17:00:00

Archyvas


                Partneriai