•  |

S. Česnauskas ir E. Česnauskaitė - tarptautinių varžybų Ispanijoje finalininkai

Savaitgalį, balandžio 19d. - 21d., Ispanijos mieste Kambrilyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunių II standartinių šokių grupėje, Saulenis Česnauskas ir Eigintė Česnauskaitė (Kauno „Sūkurys") užėmė penktą vietą.

Nugalėtojais tapo rusai Egoras Agaurovas ir Sofia Vorobieva, sidabro medalius laimėjo Estijos atstovai Maksimas Savtsukas ir Sabine Liisa Parn, o trečią vietą užėmė Savelis Korosteljovas ir Kristiin Sagur, taip pat iš Estijos. Varžybose dalyvavo 15 porų.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje S. Česnauskas ir E. Česnauskaitė užėmė 8-ą vietą iš 21 poros.

Paskelbimo data: 2019 m. balandžio 23 d. 13:06:00