•  |

S. Česnauskas ir E. Česnauskaitė - tarptautinių varžybų Ispanijoje finalininkai

Savaitgalį, vasario 2d. - 3d., Ispanijos mieste Barselonoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunimo standartinių šokių grupėje, Lietuvos šokėjai Saulenis Česnauskas ir Eigintė Česnauskaitė (Kauno „Sūkurys”) užėmė šeštą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo rusai Egoras Nikolaevas ir Aleksandra Raskatova, sidabro medalius laimėjo Ronas Breneris ir Michal Itelman iš Izraelio, o trečią vietą užėmė Estijos atstovai Arttis Oskaras Maasikas ir Chrislyn Kullamaa. Grupėje varžėsi 9 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje S. Česnauskas ir E. Česnauskaitė pasidalino 9-ą - 10-ą vietas iš 18 porų.

Paskelbimo data: 2019 m. vasario 06 d. 10:37:00