•  |

S. Seikauskas ir L. Norušaitė tarptautinėse varžybose Baltarusijoje laimėjo aukso medalius

Savaitgalį, sausio 19d. - 20d., Baltarusijos mieste Vitebske vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis ir finalininkėmis.

Jaunimo iki 21m. standartinių šokių grupėje Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Panevėžio „Rumba") tapo nugalėtojais, o Rapolas Lisonka ir Laura Nareckaitė (Kauno „Sūkurys") finale užėmė septintą vietą.

Sidabro medalius laimėjo Dumitru Sardaris ir Felicia Lungu iš Moldovos, o trečią vietą užėmė Nyderandų atstovai Mikita Lukashou ir Sandrina Cruijsberg. Varžybose dalyvavo 12 porų.

Jaunimo standartinių šokių grupėje R. Lisonka ir L. Nareckaitė užėmė 8-ą, o Domantas Mūras ir Ieva Matulevičiūtė (Kauno „Žiburys") 9-ą vietą. Grupėje varžėsi 13 porų.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje D. Mūras ir I. Matulevičiūtė užėmė 11-ą vietą iš 14 porų.

Paskelbimo data: 2019 m. sausio 22 d. 12:20:00