• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Savaitgalį Kėdainiuose paaiškėjo naujieji Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionai

Savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionatas, kuriame šokėjų poros varžėsi ne tik dėl šalies geriausiųjų titulo, bet ir dėl galimybės atstovauti Lietuvai pasaulio ir Europos čempionatuose.

Šeštadienį vykusiose Lietuvos čempionato varžybose, suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje nugalėtojų titulą apgynė Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto”), jaunimo standartinių šokių grupėje čempionais tapo Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”), jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje aukso medalius laimėjo Kajus Domarkas ir Brigita Chmelevskytė (Vilniaus „Davi”), jaunių I standartinių šokių grupėje geriausiai pasirodė Kipras Kūra ir Aleksandra Čižik (Klaipėdos „Žingsnis”), senjorų II Lotynų Amerikos šokių grupėje laimėjo Mindaugas Baškys ir Mika Šimkūnaitė (Vilniaus „Ratuto”), o jaunučių II standartinių ir Lotynų Amerikos šokių grupėse nugalėtojais tapo Titas Česnauskas ir Lukrecija Kūraitė (Klaipėdos „Žingsnis”).

 

Sekmadienį vykusiame čempionate, suaugusiųjų standartinių šokių grupėje čempionais tapo Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”), jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje aukso medalius laimėjo Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija”), jaunių II standartinių šokių grupėje nugalėjo Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Spindulys”), jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje geriausiai pasirodė K. Kūra ir A. Čižik, senjorų I standartinių šokių grupėje laimėjo Rolandas Lydekaitis ir Viktorija Lėgaudaitė Lydekaitienė (Kauno „Sūkurys”), senjorų II standartinių šokių grupėje pirmą vietą užėmė Nerijus Ramanauskas ir Sandra Bielinienė (Kauno „Gintarėliai”), senjorų III standartinių šokių grupėje nugalėjo Gintautas Mikučiauskas ir Rita Mikučiauskienė (Palangos „Palangos moksleivių klubas”), o jaunučių I standartinių ir Lotynų Amerikos šokių grupėse laimėjo Nojus Vaškys ir Auksė Stuopelytė (Klaipėdos „Žingsnis”).

 

Lietuvos sportinių šokių federacijos nutarimu, pasaulio čempionatuose Lietuvai atstovauja pirmą ir antrą vietą užėmusios poros, o į Europos čempionatą yra siunčiamos pirmos ir trečios vietos laimėtojos.

 

 

 

 

Suaugusiųjų standartinių šokių grupės rezultatai:

1. Evaldas Sodeika - Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”)

2. Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa" - Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”)

3. Edgaras Baltaragis - Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo” - „Sūkurys")

4. Marius Ilčiukas - Olga Goltsova (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”)

5. Simonas Seikauskas - Liucija Norušaitė (Panevėžio „Rumba”)

6. Tomas Janonis - Anna Carbone (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”)

7. Paulius Ditauskas - Beatričė Abugelytė (Kauno „Kaspinas”)

 

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupės finalo rezultatai:

1. Jokūbas Venckus - Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto”)

2. Nikita Moisejenko - Jurga Gustaite (Kauno „Kaspinas”)

3. Matas Lukašovas - Rugilė Monginaitė (Kauno „Santaka”)

4. Adomas Kielaitis - Ugnė Bruzgaitė (Klaipėdos „Žingsnis”)

5. Einoras Degutis - Jogailė Jasevičiūtė (Gargždų „Rolina”)

6. Joris Sangavičius - Neringa Paškevičiūtė (Vilniaus „Ratuto”)

 

Grupėje varžėsi 8 poros.

 

Jaunimo standartinių šokių grupės finalo rezultatai:

1. Karolis Burneikis - Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”)

2. Laurynas Makarovas - Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos”)

3. Justas Gedgaudas - Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys”)

4. Aurimas Meška - Gabija Lapševičiūtė (Vilniaus „Davi”)

5. Markas Sabaliauskas - Ksenija Samusevič (Palangos „Svivelis”)

6. Domas Liudavicius - Viktorija Petrenko (Kauno „Sūkurys”)

 

Grupėje varžėsi 19 porų.

 

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupės finalo rezultatai:

1. Augustinas Trinkus - Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija”)

2. Karolis Burneikis - Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”)

 

3. Dmytro Taranov - Gabrielė Bartkutė (Palangos „Palangos moksleivių klubas”)

4. Nojus Raščius - Vaiva Paulauskaitė (Vilniaus „Ratuto” - VMSC)

5. Markas Sabaliauskas - Ksenija Samusevič (Palangos „Svivelis”)

6. Laurynas Makarovas - Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos”)

 

Grupėje varžėsi 25 poros.

 

Jaunių II standartinių šokių grupės finalo rezultatai:

1. Edvardas Mašaro - Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Spindulys”)

2. Kipras Burneikis - Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas”)

3. Arnas Endriulaitis - Austėja Vaičekauskaitė (Kauno „Kaspinas”)

4. Nojus Karka - Lukrecija Zemenauskaitė (Vilniaus „Davi”)

5. Markas Sergejevas - Ieva Gecevičiūtė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”)

6. Faustas Naruškevičius - Anastasija Pavšukova (Vilniaus „Vijūnas”)

 

Grupėje varžėsi 20 porų.

 

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupės finalo rezultatai:

1. Kajus Domarkas - Brigita Chmelevskytė (Vilniaus „Davi”)

2. Mykolas Rimkus - Enrika Jankūnaitė (Gargždų „Rolina”)

3. Kipras Burneikis - Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas”)

4. Augustas Mikalauskis - Augustė Švedaitė (Vilniaus „Idance” - „Vijūnas”)

5. Edvardas Mašaro - Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Spindulys”)

6. Arnas Endriulaitis - Austėja Vaičekauskaitė (Kauno „Kaspinas”)

 

Grupėje varžėsi 28 poros.

 

Jaunių I standartinių šokių grupės rezultatai:

1. Kipras Kūra - Aleksandra Čižik (Klaipėdos „Žingsnis”)

2. Vilius Gruodis - Liepa Samajauskaitė (Vilniaus „Davi”)

3. Raigardas Gedvilas - Agita Banytė (Vilniaus „Spindulys”)

4. Kristupas Mlinskas - Patricija Kairytė (Klaipėdos „Žingsnis”)

5. Nojus Grinskis - Ieva Grybauskaitė (Kauno „Santaka”)

6. Egidijus Prokopovičius - Paula Jančis (Vilniaus „Juventos”)

7. Karolis Čeburnis - Patricija Vičiūtė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija”)

 

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupės finalo rezultatai:

1. Kipras Kūra - Aleksandra Čižik (Klaipėdos „Žingsnis”)

2. Vilius Gruodis - Liepa Samajauskaitė (Vilniaus „Davi”)

3. Raigardas Gedvilas - Agita Banytė (Vilniaus „Spindulys”)

4. Kristupas Mlinskas - Patricija Kairytė (Klaipėdos „Žingsnis”)

5. Vakaris Bilčius - Greta Sokolnikaitė (Vilniaus „Ratuto” - VMSC)

6. Karolis Čeburnis - Patricija Vičiūtė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija”)

 

Grupėje varžėsi 12 porų.

 

Senjorų I standartinių šokių grupės rezultatai:

1. Rolandas Lydekaitis - Viktorija Lėgaudaitė Lydekaitienė (Kauno „Sūkurys”)

2. Tomas Rimkus - Nerija Surblytė-Rimkienė (Kauno „Kaspinas”)

3. Nerijus Stukas - Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas”)

4. Artūras Bučinskas - Audrė Bučinskienė (Vilniaus „Davi”)

5. Irmantas Vyšniauskas - Diana Baubinienė (Vilniaus „Davi”)

 

Senjorų II standartinių šokių grupės rezultatai:

1. Nerijus Ramanauskas - Sandra Bielinienė (Kauno „Gintarėliai”)

2. Artūras Grebliauskas - Beata Grebliauskienė (Kauno „Sūkurys”)

3. Irmantas Vyšniauskas - Diana Baubinienė (Vilniaus „Davi”)

4. Nikolajus Urbanovič - Natalija Tuchto (Klaipėdos „Mondo”)

5. Audrius Blažys - Erika Blažienė (Šiaulių „Šypsena”)

 

Senjorų II Lotynų Amerikos šokių grupės rezultatai:

1. Mindaugas Baškys - Mika Šimkūnaitė (Vilniaus „Ratuto”)

2. Audrius Blažys - Erika Blažienė (Šiaulių „Šypsena”)

3. Nikolajus Urbanovič - Natalija Tuchto (Klaipėdos „Mondo”)

 

Senjorų III standartinių šokių grupės rezultatai:

1. Gintautas Mikučiauskas - Rita Mikučiauskienė (Palangos „Palangos moksleivių klubas”)

2. Jurij Taurinskas - Liudmila Taurinskienė (Vilniaus „Ratuto”)

3. Raimundas Mickūnas - Audronė Mickūnienė (Vilniaus „Ratuto”)

 

Jaunučių II standartinių šokių grupės finalo rezultatai:

1. Titas Česnauskas - Lukrecija Kūraitė (Klaipėdos „Žingsnis")

2. Lukas Jasinevičius - Smiltė Barysaitė (Vilniaus „Idance” – Kauno „Tvistas”)

3. Mykolas Inta - Fausta Rupšytė (Klaipėdos „Žuvėdra")

4. Gustas Dovydaitis - Gerda Markevičiūtė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija”)

5. Mindaugas Jonauskas - Urte Jonkute (Klaipėdos „Klaipėdos šokių akademija")

6. Žygimantas Petraitis - Beatričė Pučinskaitė (Klaipėdos „Klaipėdos šokių akademija")

 

Grupėje varžėsi 12 porų.

 

Jaunučių II Lotynų Amerikos šokių grupės finalo rezultatai:

1. Titas Česnauskas - Lukrecija Kūraitė (Klaipėdos „Žingsnis")

2. Lukas Jasinevičius - Smiltė Barysaitė (Vilniaus „Idance” – Kauno „Tvistas”)

3. Mykolas Inta - Fausta Rupšytė (Klaipėdos „Žuvėdra")

4. Gustas Dovydaitis - Gerda Markevičiūtė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija”)

5. Dovydas Tamošauskas - Ugnė Vedeikytė (Klaipėdos „Žingsnis")

6. Matas Šturma - Elvita Remeikaitė (Kauno „Flamenko”)

 

Grupėje varžėsi 13 porų.

 

Jaunučių I standartinių šokių grupės rezultatai:

1. Nojus Vaškys - Auksė Stuopelytė (Klaipėdos „Žingsnis")

2. Lukas Bilvinas - Eglė Čeburnytė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija”)

3. Dovydas Labutis - Kamilė Valentėlytė (Kauno „Duetas”)

 

 

Jaunučių I Lotynų Amerikos šokių grupės rezultatai:

1. Nojus Vaškys - Auksė Stuopelytė (Klaipėdos „Žingsnis")

2. Lukas Bilvinas - Eglė Čeburnytė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija”)

3. Dovydas Labutis - Kamilė Valentėlytė (Kauno „Duetas”)

 

 

 

Paskelbimo data: 2019 m. kovo 11 d. 01:26:00

Archyvas


                Partneriai