•  |

Sėkmingi startai Lotynų Amerikos šokių atlikėjams Čekijoje

Į tarptautines sportinių šokių varžybas Čekijos Brno mieste išvykę Lietuvos suaugusiųjų ir senjorai II amžiaus grupių Lotynų Amerikos šokių atlikėjai džiaugėsi pasiektais rezultatais. Senjorai šoko finale, o suaugusieji - "International Open" varžybų pusfinalyje.

Senjorai II amžiaus grupės sportininkai Mindaugas Baškys ir Mika Šimkūnaitė (Vilniaus "Ratuto"), šokdami Lotynų Amerikos šokių programą, varžybose "Brno Open 2020" pateko į finalą ir užėmė 4-ąją vietą. Tarp 13 į varžybas atvykusių porų Mindaugas ir Mika į priekį praleido tik sportininkus iš Prancūzijos, Čekijos ir Vengrijos. Grupės nugalėtojais tapo Prancūzijos šokėjai L. Luczkowski ir P. Dore.

Suaugusieji varžėsi "International Open" kategorijos varžybose. Lotynų Amerikos šokių varžybose iš viso startavo 58 poros. Mūsų šalies duetas Joris Sangavičius ir Neringa Paškevičiūtė (Vilniaus "Ratuto") pateko į pusfinalį bei galutinėje įskaitoje užėmė 12-ąją vietą.

Suaugusiųjų finale šoko dvi Rusijos, Vokietijos, Moldovos, Norvegijos ir Slovakijos poros. Aukso medaliai varžybose atiteko A. Tsarturyan ir S. Gudyno - pasaulio čempionams, atstovaujantiems Rusijai.

Varžybose Čekijoje teisėjavo Neringa Untulienė.

Paskelbimo data: 2020 m. kovo 09 d. 22:55:00