• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Šeštadienį Alytuje paaiškėjo Lietuvos 10-ies šokių čempionato nugalėtojai

Šeštadienį, sausio 20d., Alytuje vyko Lietuvos sportinių šokių federacijos organizuojamas 2018-ųjų metų Lietuvos 10-ies šokių čempionatas. Kombinuotose standartinių ir Lotynų Amerikos šokių varžybose, dėl galimybės atstovauti Lietuvai pasaulio ir Europos čempionuose, rungėsi geriausios šalies šokėjų poros.

Čempionais suaugusiųjų grupėje tapo Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas”), jaunimo iki 21 m. grupėje geriausiai pasirodė Einoras Degutis ir Valerija Mišel Petruna (Gargždų „Rolina”), jaunimo grupėje nugalėjo Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”), jaunių II grupės laimėtojais tapo Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys”), jaunių I grupėje aukso medalius laimėjo Kipras Kūra ir Morta Batutytė (Klaipėdos „Žingsnis”), jaunučių II grupėje pirmą vietą laimėjo Kristupas Mlinskas ir Patricija Kairytė (Klaipdėdos „Žingsnis”), o jaunučių I grupėje - Mindaugas Jonauskas ir Urtė Jankutė (Klaipėdos „Klaipėdos šokių akademija”).

 

Į Pasaulio ir Europos 10-ies šokių čempionatus siunčiamos geriausios jaunių II, jaunimo, jaunimo iki 21m. ir suaugusiųjų grupių poros. Paprastai į 10-ies šokių pasaulio čempionatą deleguojami šalies čempionai, o Europos čempionate šaliai atstovauja vicečempionai.

 

Suaugusiųjų grupės rezultatai:

 

1. Nikita Moisejenko – Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas”)

2. Einoras Degutis - Valerija Mišel Petruna (Gargždų „Rolina”)

3. Edgaras Baltaragis – Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo” – „Sūkurys”)

 

Jaunimo iki 21 m. grupės rezultatai:

 

1. Einoras Degutis - Valerija Mišel Petruna (Gargždų „Rolina”)

2. Gustas Kirkliauskas - Žymantė Bernatavičiūtė (Alytaus „Alemana”)

3. Laurynas Makarovas - Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos”)

4. Rytis Dzemyda - Kornelija Dobrovolskytė (Kauno „Sūkurys”)

5. Augustinas Gruodis - Simona Šnarskytė (Kauno „Duetas”)

 

Jaunimo grupės finalo rezultatai:

 

1. Karolis Burneikis - Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”)

2. Gedvinas Meškauskas - Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys”)

3. Vakaris Apvinis - Samanta Skromovaitė (Kauno „Sūkurys”)

4. Tomas Paulius - Paulina Gerčaitė (Kauno „Sūkurys”)

5. Laurynas Makarovas - Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos”)

6. Gustas Kirkliauskas - Žymantė Bernatavičiūtė (Alytaus „Alemana”)

 

Grupėje varžėsi 14 porų.

 

Jaunių II grupės finalo rezultatai:

 

1. Justas Gedgaudas - Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys”)

2. Markas Sabaliauskas - Ksenija Samusevič (Palangos „Svivelis”)

3. Arnas Endriulaitis - Viktorija Petrenko (Kauno „Kaspinas”)

4. Edvardas Mašaro - Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Vijūnas”)

5. Aurimas Meška - Gabija Lapševičiūtė (Vilniaus „Davi”)

6. Gediminas Galčius - Elzė Gusčiūtė (Vilniaus „Šokių sostinė”)

 

Grupėje varžėsi 14 porų.

 

Jaunių I grupės rezultatai:

 

1. Kipras Kūra - Morta Batutytė (Klaipėdos „Žingsnis”)

2. Kipras Burneikis - Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas”)

3. Vilius Gruodis - Liepa Samajauskaitė (Vilniasu „Davi”)

4. Lukas Stanynas - Toma Bespalovaitė (Panevėžio „Rumba”)

5. Nikita Murnikovas - Augustė Švedaitė (Vilniaus „Vijūnas”)

6. Nojus Karka - Lukrecija Zemenauskaite (Vilniaus „Davi”)

7. Aivaras Kuoga - Eliza Abdellaoui (Kauno „Toro”)

 

Jaunučių II grupės finalo rezultatai:

 

1. Kristupas Mlinskas - Patricija Kairytė (Klaipėdos „Žingsnis”),

2. Lukas Jasinevičius - Meida Kybartaitė (Vilniaus „Idance” - „Kandela”)

3. Dominykas Šešelgis - Mantė Šimkutė (Klaipėdos „Žingsnis”)

4. Titas Česnauskas - Lukrecija Kūraitė (Klaipėdos „Žingsnis”)

5. Mykolas Inta - Fausta Rupšytė (Klaipėdos „Žuvėdra")

6. Vėjas Petrovskis - Gabrielė Grušaitė (Vilniaus „Davi”)

 

Grupėje varžėsi 10 poros.

 

Jaunučių I grupės rezultatai:

 

1. Mindaugas Jonauskas ir Urtė Jankutė (Klaipėdos „Klaipėdos šokių akademija”)

2. Matas Šturma - Elvita Remeikaitė (Kauno „Flamenko”)

3. Paulius Bistrovas - Vėtrūnė Adomavičiūtė (Klaipėdos „Žuvėdra")

4. Liudas Gruodis - Eglė Čeburnytė (Vilniaus „Davi”)

5. Bernardas Eitutis - Džiuginta Alsytė (Gargždų „Rolina”)

 

Paskelbimo data: 2018 m. sausio 22 d. 00:59:00

Archyvas


Rėmėjai