• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Šeštadienį Alytuje paaiškėjo Lietuvos 10-ies šokių čempionato nugalėtojai

Šeštadienį Alytuje vyko Lietuvos sportinių šokių federacijos organizuojamas 2019-ųjų metų Lietuvos 10-ies šokių čempionatas. Kombinuotose standartinių ir Lotynų Amerikos šokių varžybose, dėl galimybės atstovauti Lietuvai pasaulio ir Europos čempionuose, rungėsi geriausios šalies šokėjų poros.

 

Čempionais suaugusiųjų grupėje tapo Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas”), jaunimo iki 21 m. grupėje geriausiai pasirodė Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys”), jaunimo grupėje nugalėjo Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”), jaunių II grupės laimėtojais tapo Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Spindulys”), jaunių I grupėje aukso medalius laimėjo Kipras Kūra ir Aleksandra Čižik (Klaipėdos „Žingsnis”), jaunučių II grupėje pirmą vietą laimėjo Titas Česnauskas ir Lukrecija Kūraitė (Klaipdėdos „Žingsnis”), jaunučių I grupėje nugalėjo Lukas Bilvinas ir Eglė Čeburnytė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija”), o senjorų II/III grupėje – Audrius Blažys ir Erika Blažienė (Šiaulių „Šypsena”).

 

Į Pasaulio ir Europos 10-ies šokių čempionatus siunčiamos geriausios jaunių II, jaunimo, jaunimo iki 21m. ir suaugusiųjų grupių poros. Paprastai į 10-ies šokių pasaulio čempionatą deleguojami šalies čempionai, o Europos čempionate šaliai atstovauja vicečempionai.

 

Suaugusiųjų grupės rezultatai:

 

1. Nikita Moisejenko – Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas”)

2. Edgaras Baltaragis – Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo” – „Sūkurys”)

3. Deimantas Murauskas - Kamilė Dunskytė (Šiaulių „Šypsena”)

4. Justas Martišius - Simona Mankauskaitė (Kauno „Danza M”)

 

Jaunimo iki 21 m. grupės rezultatai:

 

1. Gedvinas Meškauskas - Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys”)

2. Deimantas Murauskas - Kamilė Dunskytė (Šiaulių „Šypsena”)

3. Laurynas Makarovas - Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos”)

 

Jaunimo grupės finalo rezultatai:

 

1. Karolis Burneikis - Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”)

2. Laurynas Makarovas - Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos”)

3. Justas Gedgaudas - Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys”)

4. Markas Sabaliauskas - Ksenija Samusevič (Palangos „Svivelis”)

5. Aurimas Meška - Gabija Lapševičiūtė (Vilniaus „Davi”)

6. Gediminas Galčius - Elzė Gusčiūtė (Vilniaus „Šokių sostinė”)

 

Grupėje varžėsi 12 porų.

 

Jaunių II grupės finalo rezultatai:

 

1. Edvardas Mašaro - Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Spindulys”)

2. Kipras Burneikis - Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas”)

3. Arnas Endriulaitis – Austėja Vaičekauskaitė (Kauno „Kaspinas”)

4. Nojus Karka - Lukrecija Zemenauskaite (Vilniaus „Davi”)

5. Faustas Naruškevičius - Anastasija Pavšukova (Vilniaus „Vijūnas”)

6. Saulenis Česnauskas - Eigintė Česnauskaitė (Kauno „Sūkurys”)

 

Grupėje varžėsi 15 porų.

 

Jaunių I grupės rezultatai:

 

1. Kipras Kūra ir Aleksandra Čižik (Klaipėdos „Žingsnis”)

2. Vilius Gruodis - Liepa Samajauskaitė (Vilniasu „Davi”)

3. Raigardas Gedvilas - Agita Banyte (Vilniaus „Spindulys”)

4. Kristupas Mlinskas - Patricija Kairytė (Klaipėdos „Žingsnis”)

5. Nojus Grinskis - Ieva Grybauskaitė (Kauno „Santaka”)

6. Dominykas Šešelgis - Mantė Šimkutė (Klaipėdos „Žingsnis”)

 

Grupėje varžėsi 11 porų.

 

Jaunučių II grupės finalo rezultatai:

 

1. Titas Česnauskas - Lukrecija Kūraitė (Klaipėdos „Žingsnis”)

2. Mykolas Inta - Fausta Rupšytė (Klaipėdos „Žuvėdra")

3. Dovydas Tamošauskas - Ugnė Vedeikytė (Klaipėdos „Žingsnis”)

4. Laurynas Žaliukas - Luka Jankauskaitė (Vilniaus „Davi”)

5. Kajus Astrauskas - Kamilė Tkačenko (Klaipėdos „Žingsnis”)

6. Tadas Žukauskas - Greta Gedvilaitė (Klaipėdos „Klaipėdos šokių akademija”)

 

Grupėje varžėsi 11 porų.

 

Jaunučių I grupės rezultatai:

 

1. Lukas Bilvinas ir Eglė Čeburnytė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija”)

2. Nojus Vaškys - Auksė Stuopelytė (Klaipėdos „Žingsnis”)

3. Dovydas Labutis - Kamilė Valentėlytė (Kauno „Duetas")

4. Deividas Gotoveckis - Amelija Bazarova (Vilniaus „Augustės ir Justo studija”)

5. Henrikas Laurinaitis - Rusnė Raškevičiūtė (Kėdainių „Vilnis”)

 

 

 

Senjorų II/III grupės rezultatai:

 

1. Audrius Blažys ir Erika Blažienė (Šiaulių „Šypsena”)

2. Nikolajus Urbanovič - Natalija Tuchto (Klaipėdos „Mondo”)

3. Raimundas Mickūnas - Audronė Mickūnienė (Vilniaus „Ratuto”)

 

 

Paskelbimo data: 2019 m. vasario 10 d. 12:07:00

Archyvas


                Rėmėjai