•  |

Šokėjų Evaldo Sodeikos ir Ievos Žukauskaitės dovana Lietuvos šimtmečio proga – Europos vicečempionų titulas

Šeštadienį, vasario 17 d., Danijos sostinėje Kopenhagoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) suaugusiųjų standartinių šokių grupės Europos čempionatas, kuriame Kauno „Kaspino” šokėjai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė trečius metus iš eilės laimėjo sidabro medalius, finale surinkę 190.709 balo.

Kita Lietuvos šokėjų pora Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa” – Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) finale užėmė ketvirtą vietą, surinkę 184.291 balo.

Čempionato nugalėtojais dar kartą tapo praėjusių metų pasaulio ir Europos čempionai Dmitryjus Žarkovas ir Olga Kulikova iš Rusijos, įvertinti 194.791 balo, o trečią vietą užėmė italai Francesco Galuppo ir Debora Pacini, gavę 187.424 balo.

Finale taip pat varžėsi Vokietijos atstovai ir dar viena pora iš Rusijos. Čempionate dalyvavo 61 pora.

Paskelbimo data: 2018 m. vasario 20 d. 15:21:00