•  |

Suaugusiųjų finalai varžybose Maskvoje

Rugsėjo 13 - 15 dienomis Rusijos sostinėje vyko 41-osios tradicinės varžybos "Moskvič 2019". Suaugusieji šokėjai jose varžėsi dėl WDSF reitingo varžybų, kurioms buvo suteikta "International Open" kategorija, podiumo ir pasaulio reitingo taškų.

Šeštadienį WDSF "International Open" standartinių šokių grupėje kartu su dar 38 poromis startavo Georgy Kalashnikov ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno "Kaspinas"). Finale po labai atkaklios kovos su Italijos, Rusijos ir Čekijos duetais, Georgy ir Domilė iškovojo aukso medalius, buvo apdovanoti originaliu prizu ir išklausė mūsų šalies himną. Pergalę šiose varžybose jiems garantavo aukšti fokstroto ir kvikstepo įvertinimai.

Sidarbą standartinių šokių programoje laimėjo D. Buonarrivo ir A. Martynova (Italija), o bronzą - S. Badanov ir O. Khreptova (Rusija).

Sekmadienį WDSF "International Open" Lotynų Amerikos šokių grupėje startavo Dominykas Daukšas ir Svetlana Azarova (Vilniaus "Ratuto"). Finale visi poros šokiai buvo įvertinti ketvirtomis vietomis, o pasodoblis - penktąja, todėl galutinėje įskaitoje Dominykas ir Svetlana liko per žingsnį nuo podiumo, užimdami galutinę ketvirtąją vietą. Iš viso varžybas pradėjo 39 poros.

Auksą Lotynų Amerikos šokių programoje laimėjo F. Esposito ir S. Kostenko (Italija), sidabrą - E. Nikitin ir M. Yurlova (Rusija), bronzą - J. Bruck ir M. Makarenko (Čekija).

Į varžybas "Moskvič 2019" vyko ir teisėjai iš Lietuvos - Liudmila Bankauskienė bei Česlovas Norvaiša.

Paskelbimo data: 2019 m. rugsėjo 16 d. 00:30:00