• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Sveikiname tarptautinių varžybų "Baltic Grand Prix 2012" nugalėtojus ir prizininkus!

Gruodžio 15-16 dienomis Rygoje vyko tarptautinės varžybos "Baltic Grand Prix 2012"

Kauno sportinių šokių klubo "Kaspinas" šokėjai Evaldas Sodeika - Ieva Žukauskaitė iškovojo 3-ąją vietą WDSF World Open Standard varžybose (dalyvavo 68 šokėjų poros). Treneriai: Giedrius Januškevičius ir Daiva Dackevičienė.

Rising Star Latin varžybose nugalėtojo dvi Lietuvai atstovaujančios poros. 3-ąją vietą užėmė Vilniaus sportinių šokių klubo "Dileksa" atstovai Sergejus Skripčenko - Marija Kozuchar (treneriai: Juozas Aleksandravičius ir Olga Gunko), 6-oji vieta atiteko Kauno sportinių šokių klubų "Svaja-Toro" sportininkams Vytautui Vizbarui - Renatai Gramauskaitei (treneriai: Gintaras Svistunavičius, Gabrielė Valiukaitė ir Jurgita Vaškevičiūtė). Varžybose dalyvavo 29 šokėjų poros.

 

WDSF Youth Open Standard varžybose prizines vietas iškovojo trys Lietuvos šokėjų poros. Varžybų nugalėtojais tapo Vilniaus sportinių šokių klubo "Dileksa" šokėjai Dominykas Granskas - Kotryna Petrošiūtė (treneriai: Juozas Aleksandravičius ir Olga Gunko), 3-ąją vietą iškovojo Kauno sportinių šokių klubo "Santaka" atstovai Tomas Fainšil - Patricija Belousova (treneriai: Imants ir Andrius Brikmaniai), 5-oji vieta atiteko Kauno-Gargždų sportinių šokių klubų "Sūkurys-Rolina" sportininkams Viliui Jakui ir Gabrielei Siriūnaitei (treneriai: Jūratė ir Česlovas Norvaišos bei Irina Berankienė). Varžybose dalyvavo 47 šokėjų poros.

Junior II D Standard varžybose prizininkais tapo 3 poros. Nugalėtojais tapo Vilniaus sportinių šokių klubo „Davi“ šokėjai Arnoldas Spurga – Viltė Šimanskytė (treneriai: Dalia Samajauskaitė ir Viktors Sruboks), 2-ąją vietą iškovojo Alytaus sportinių šokių klubo „Alemana“ atstovai Šarūnas Dvareckas – Gabrielė Berškytė (treneriai: Lilija ir Kęstutis Bernatavičiai), 7-oji vieta atiteko taip pat Vilniaus sportinių šokių klubo „Davi“ sportininkams Justui Dovydėnui – Kristei Šimanskytei (treneriai: Dalia Samajauskaitė ir Viktors Sruboks ). Varžybose dalyvavo 12 porų.

Juniors II D Latin varžybose nugalėtojais bei 2-osios vietos prizininkais tapo Vilniaus sportinių šokių klubo „Davi“ šokėjai Arnoldas Spurga – Viltė Šimanskytė ir Justas Dovydėnas – Kristė Šimanskytė (treneriai: Dalia Samajauskaitė ir Viktors Sruboks), 4-ąją vietą iškovojo Alytaus sportinių šokių klubo „Alemana“ atstovai Šarūnas Dvareckas – Gabrielė Berškytė (treneriai: Lilija ir Kęstutis Bernatavičiai). Varžybose dalyvavo 13 porų.

Junior II Standard varžybose 6-ąją vietą užėmė Kauno sportinių šokių klubo „Editos Daniūtės šokių studija“ šokėjai Marius Ilčiukas – Veronika Samuolytė (trenerė: Edita Daniūtė – Vasiliauskienė). Varžybose dalyvavo 55 poros.

Junior I Latin varžybose Klaipėdos sportinių šokių klubo „Žyvėdra“ šokėjai Mamertas Ložys – Svajonė Jazilionytė iškovojo 3-ąją vietą (treneriai: Skaistė ir Romaldas Idzelevičiai). Varžybose dalyvavo 57 šokėjų poros.

Junior I E6 varžybose Klaipėdos sportinių šokių klubo „Žingsnis“ atstovai Aurimas Daugėla – Šarūnė Abromaitė užėmė 4-ąją vietą (treneriai: Ramunė ir Martynas Kūrai). Varžybose dalyvavo 24 šokėjų poros.

Junior I D Standard varžybose Klaipėdos sportinių šokių klubo „Žingsnis“ atstovai Antanas Gustaitis – Dominyka Čiuteikytė užėmė 4-ąją vietą, Žygimantas Mačius – Monika Ostrovskytė 6-ąją vietą (treneriai: Ramunė ir Martynas Kūrai). Varžybose dalyvavo 23 šokėjų poros.

Junior I D Latin varžybose Klaipėdos sportinių šokių klubo „Žingsnis“ atstovai Antanas Gustaitis – Dominyka Čiuteikytė užėmė 3-ąją vietą, 5-ąją vietą iškovojo Šiaulių sportinių šokių klubo „Milagras“ šokėjai Arnas Rimkevičius – Agnė Abromavičiūtė (trenerė: Raimonda Sugaudė). Varžybose dalyvavo 26 šokėjų poros.

Juvenille II Standard 4 dances bei Juvenille II Latin 4 dances varžybose antrąsias vietas užėmė Kauno sportinių šokių klubo „Tvistas“ šokėjai Karolis Burneikis – Izabelė Šekaitė (treneriai: Violeta ir Rolandas Burneikiai). Varžybose atitinkamai dalyvavo 34 ir 42 šokėjų poros.

Juvenille II E6 Standard varžybose 3-ąją vietą iškovojo Klaipėdos sportinių šokių klubo „Žingsnis“ atstovai Benas Latanauskas – Elzė Gusčiūtė (treneriai: Ramunė ir Martynas Kūrai). Varžybose dalyvavo 26 šokėjų poros.

Juvenille II E4 Standard varžybose Šiaulių sportinių šokių klubo „Šypsena“ sportininkai Edgaras Luninas – Barboba Škėlaitė užėmė 4-ąją vietą (treneriai: Neringa ir Žanas Untuliai), 6-oji vieta atiteko Klaipėdos sportinių šokių klubo „Žingsnis“ atstovams Vladislav Legenzov – Kotrynai Antanavičiūtei (treneriai: Ramunė ir Martynas Kūrai). Varžybose dalyvavo 21 šokėjų pora.

Juvenille I E6 10 dances varžybose Palangos moksleivių klubo sportinių šokių kolektyvo šokėjai Gytis Lizdenis – Jorė Kurlytė užėmė 2-ąją vietą (treneriai: Daiva ir Paulius Sangavičiai), 6-oji vieta atiteko Klaipėdos sportinių šokių klubo „Žingsnis“ atstovams Faustui Fiodorovui – Kseniai Samusėvič (treneriai: Ramunė ir Martynas Kūrai). Varžybose dalyvavo 14 šokėjų porų.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius!


Informacija: www.dancesportinfo.net

 

Paskelbimo data: 2012 m. gruodžio 17 d. 08:15:00

Archyvas


                Partneriai