•  |

Sveikiname tarptautinių varžybų "Latvia Open 2012" nugalėtojus ir prizininkus!

Lapkričio 03 d. Latvijoje vyko tarptautinės varžybos "Latvia Open 2012".

Vilniaus sportinių šokių klubo "Dileksa" šokėjai Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva užėmė 4-ąją vietą WDSF Open Standard varžybose (treneris : Juozas Aleksandravičius). Dalyvavo 38 poros.

WDSF Youth Open Standard varžybose nugalėtojais tapo Kauno sportinių šokių klubo "Santaka" atstovai Tomas Fainšil - Patricija Belousova (treneriai: Imants ir Andrius Brikmaniai). 2-ąją vietą užėmė Kauno-Gargždų sportinių šokių klubų "Sūkurys-Rolina" sportininkai Vilius Jakas - Gabrielė Siriūnaitė (treneriai: Jūratė ir Česlovas Norvaišos ir Irina Berankienė). Varžybose dalyvavo 31 šokėjų pora.

Rising Star Standard varžybose nugalėtojais tapo Kauno-Gargždų sportinių šokių klubo "Sūkurys-Rolina" šokėjai Vilius Jakas - Gabrielė Siriūnaitė (treneriai: Jūratė ir Česlovas Norvaišos ir Irina Berankienė). 2-ąją vietą užėmė Kauno sportinių šokių klubo "Santaka" atstovai Tomas Fainšil - Patricija Beluosova (treneriai: Imants ir Andrius Brikmaniai), 6-ąją vietą iškovojo taip pat Kauno sportinių šokių klubo "Kaspinas" sportininkai Žymantas Kučikas - Urtė Januškevičiūtė (treneriai: Giedrius Januškevičius ir Daiva Dackevičienė). Varžybose dalyvavo 25  poros.

Rising Star Latin varžybose 4-ąją vietą iškovojo Vilniaus sportinių šokių klubo "Siluetas" šokėjai Mantas Kirvelis - Svetlana Azarova (treneriai: Ronaldas Kirvelis ir Audronė Duknauskienė), 5-ąją vietą užėmė Kauno sportinių šokių klubų "Svaja-Toro" sportininkai Vytautas Vizbaras - Renata Gramauskaitė (treneriai: Gintaras Svistunavičius, Gabrielė Valiukaitė ir Jurgita Vaškevičiūtė). 6-oji vieta atiteko Mažeikių sportinių šokių klubo "Spindulys" atstovams Arnui Bartkui - Augustei Klimaitei (treneriai: Mindaugas ir Brigita Baniai). Varžybose dalyvavo 21 šokėjų pora.

Junior II Standard varžybose 2-ąją vietą iškovojo Kauno sportinių šokių klubo "Sūkurys" šokėjai Karol Michal Tomecki - Austėja Bliujūtė (treneriai: Jūratė ir Česlovas Norvaišos bei Lina Chatkevičiūtė ir Donatas Vėželis). Varžybose dalyvavo 33 šokėjų poros.

Klaipėdos sportinių šokių klubo "Žuvėdra" atstovai Mamertas Ložys - Skaistė Svajonė Jazilionytė nugalėtojais tapo dvejose varžybose: Junior I Latin ir Junior I Standard. Varžybose atitinkamai dalyvavo 40 ir 29 poros. Poros treneriai Skaistė ir Romualdas Idzelevičiai. 3-oji vieta Junior I Standard varžybose atiteko Panevėžio sportinių šokių klubo "Rumba" šokėjams Simui Seikauskui - Liucijai Norušaitei (treneriai: Darius ir Rasa Norušai bei Sonata Pekeliūnienė).

Kauno sportinių šokių klubo "Tvistas" sportininkai Karolis Burneikis - Izabela Šekaitė 2-ąją vietą iškovojo dvejose varžybose: Juvenille Latin ir Juvenille Standard. Varžybose dalyvavo atitinkamai 42 ir 29 šokėjų poros. Šokėjų treneriai: Violeta ir Rolandas Burneikiai.

Panevėžio sportinių šokių klubo "Rid-Rito" šokėjai Ugnius Vžesniauskas - Ugnė Petrauskaitė Juvenille II E4 varžybose užėmė 4-ąją vietą (treneriai: Jurga Žemaitytė, Arnius Apvinis, Gitana Šeškienė). Varžybose dalyvavo 14 porų.

Kauno sportinių šokių klubo "Sūkurys" atstovai Justas Gedgauskas - Kamilė Bulotaitė Juvenille II E6 varžybose užėmė 3-ąją vietą (treneriai: Jūratė ir Česlovas Norvaišos). Varžybose dalyvavo 21 šokėjų pora.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius!

Paskelbimo data: 2012 m. lapkričio 05 d. 10:28:00