•  |

T. Janonis ir S. Vlasa – tarptautinių varžybų Italijoje nugalėtojai

Savaitgalį, birželio 22 d. - 24 d., Italijos mieste Alasio vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais ir finalininkais.

„Rising Stars" standartinių šokių grupėje Tomas Janonis ir Santa Vlasa (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") tapo nugalėtojais.

Antrą vietą užėmė rusai Dmitryjus Erofeevas ir Polina Eroš, o bronzos medalius laimėjo Tagiras Yusupovas ir Julia Mokretsova, taip pat iš Rusijos. Grupėje varžėsi 11 porų.

„International Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Marius Ilčiukas ir Olga Goltsova (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") užėmė šeštą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė rusai Dmitryjus Žarkovas ir Olga Kulikova, sidabro medalius laimėjo kiti Rusijos atstovai Antonas Besedinas ir Ekaterina Strelkova, o trečią vietą užėmė Matteo Del Gaone ir Ekaterina Utkina, taip pat iš Rusijos.

T. Janonis ir S. Vlasa šioje grupėje užėmė 10-ą vietą. Varžybose dalyvavo 78 poros.

Jaunimo iki 21 m. Lotynų Amerikos šokių grupėje Pietro Brega ir Rusne Dafos Balčaitytė (Klaipėdos „Žuvėdra") pasidalino 8-ą - 9-ą vietas. Grupėje varžėsi 14 porų.

„Rising Stars" Lotynų Amerikos šokių grupėje Michaelis Roncaglia ir Vilmantė Čekanauskaitė (Elektrėnų „Reveransas") užėmė 10-ą vietą iš 24 porų.

Paskelbimo data: 2018 m. birželio 26 d. 22:14:00