•  |

T. Janonis ir S. Vlasa - tarptautinių varžybų Vengrijoje prizininkai

Savaitgalį, birželio 16 d. - 17 d., Vengrijos mieste Segede vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos atstovai Tomas Janonis ir Santa Vlasa (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija" - „Duetas") tapo prizininkais ir finalininkais.

„Rising Stars" standartinių šokių grupėje šokėjai laimėjo sidabro medalius.

Nugalėtojais šioje grupėje tapo rusai Maksimas Sitkinas ir Svetlana Karpova, o trečią vietą užėmė Noelis Szabo ir Laura Martha Mercedesz iš Vengrijos. Grupėje varžėsi 14 porų.

„International Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje T. Janonis ir S. Vlasa užėmė penktą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Salvatore Vitacca ir Zhai Mengfei iš Italijos, antrą vietą užėmė čekai Martinas Mestekas ir Anna Stareckova, o bronzos medalius laimėjo Lenkijos atstovai Gabrielius Vaikasas ir Klaudia Grabowska. Varžybose dalyvavo 43 poros.

Paskelbimo data: 2018 m. birželio 20 d. 03:48:00