• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Tarptautinės varžybos Lenkijoje

Spalio 19-20 dienomis Elblag mieste vyko tarptautinės varžybos, kuriose dalyvavo daug Lietuvos šokėjų

Rezultatai WDSF World Open ST grupėje:

2 vieta – Evaldas Sodeika – Ieva Žukauskaitė (Kaspinas, Kaunas)

11 vieta – Dominykas Granskas – Kotryna Petrošiūtė (Dileksa, Vilnius)

13 vieta - Vilius Jakas – Gabrielė Siriūnaitė (Sūkurys-Rolina, Kaunas-Gargždai)

20 vieta – Gabrielius Sasnauskas – Jurga Gustaitė (Dileksa, Kaunas)

30 vieta - Karolis Tarasevičius - Eidvilė Jonikaitė (Kaspinas, Kaunas)

Grupėje dalyvavo 49 šokėjų poros.

WDSF International Open LA grupėje:

3 vieta – Dmitry Bunin – Polina Mamykina (Dance Innovation Team, Kaunas)

13 vieta – Aurimas Bartkus – Augustė Klimaitė (Spindulys, Mažeikiai-Tauragė)

18 vieta - Gabrielius Sasnauskas – Jurga Gustaitė (Dileksa, Vilnius)

21-22 vieta – Vytautas Vizbaras – Renata Gramauskaitė (Svaja-Toro, Kaunas)

28 vieta – Aristinas Guogis – Simona Grubevičiūtė (Toro-Bonus, Kaunas-Jonava)

Grupėje dalyvavo 49 šokėjų poros.

Senior ST grupėje:

2 vieta – Nerijus Stukas – Laura Montvilaitė (Tornado, Vilnius)

Grupėje dalyvavo 9 šokėjų poros.

Adults Rising Starts ST grupėje:

1 vieta - Vilius Jakas – Gabrielė Siriūnaitė (Sūkurys-Rolina, Kaunas-Gargždai)

Grupėje dalyvavo 28 šokėjų poros.

 Youth ST grupėje:

2 vieta - Vilius Jakas – Gabrielė Siriūnaitė (Sūkurys-Rolina, Kaunas-Gargždai)

Grupėje dalyvavo 40 šokėjų porų.

 Youth LA grupėje:

1 vieta – Sergejus Skripčenko – Marija Kozhuhar (Dileksa, Vilnius)

3 vieta – Lukas Ališauskas – Ugnė Kamarauskaitė (Toro, Kaunas)

Grupėje dalyvavo 27 šokėjų poros.

Youth 10 šokių grupėje:

1 vieta –  Sergejus Skripčenko – Marija Kozhuhar (Dileksa, Vilnius)

Grupėje dalyvavo 15 šokėjų porų.

 Junior II 10 šokių grupėje:

1 vieta – Einoras Degutis - Areta Šeškaitė (Rolina, Gargždai)

Grupėje dalyvavo 14 šokėjų porų.

 Junior II ST šokių grupėje:

4 vieta – Einoras Degutis - Areta Šeškaitė (Rolina, Gargždai)

Grupėje dalyvavo 30 šokėjų porų.

Junior II LA šokių grupėje:

6 vieta – Einoras Degutis - Areta Šeškaitė (Rolina, Gargždai)

Grupėje dalyvavo 25 šokėjų poros.

Junior I ST grupėje:

3 vieta – Mamertas Ložys –Skaistė Svajonė Jazilionytė (Žuvėdra, Klaipėda)

5 vieta – Vakaris Apvinis – Ugnė Bliujūtė (Sūkurys, Kaunas)

Grupėje dalyvavo 33 šokėjų poros.

 Junior I LA grupėje:

2 vieta – Mamertas Ložys –Skaistė Svajonė Jazilionytė (Žuvėdra, Klaipėda)

4 vieta – Vakaris Apvinis – Ugnė Bliujūtė (Sūkurys, Kaunas)

Grupėje dalyvavo 34 šokėjų poros.

Junior I 10 šokių grupėje:

2 vieta – Mamertas Ložys –Skaistė Svajonė Jazilionytė (Žuvėdra, Klaipėda)

4 vieta – Vakaris Apvinis – Ugnė Bliujūtė (Sūkurys, Kaunas)

Grupėje dalyvavo 25 šokėjų poros.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius!

 

Paskelbimo data: 2013 m. spalio 21 d. 15:12:00

Archyvas


                Rėmėjai