•  |

T. Rimkus ir N. Surblytė - Rimkienė tarptautinėse varžybose Suomijoje laimėjo sidabro medalius

Savaitgalį Suomijos sostinėje Helsinkyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.

Senjorų I standartinių šokių grupėje Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė - Rimkienė (Kauno „Kaspinas") laimėjo sidabro medalius.

Grupės nugalėtojais tapo rusai Evgenyjus Olkovas ir Marina Belyaeva, o trečią vietą užėmė Joergas Gutmannas ir Isabel Matthes iš Vokietijos. Varžybose dalyvavo 18 porų.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Tomas Fainšil ir Violetta Posmetnaya (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") užėmė 13-ą, o Marius Ilčiukas ir Olga Goltsova (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") 45-ą vietą. Grupėje varžėsi 91 pora.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto") pasidalino 26-ą - 27-ą vietas. Varžybose dalyvavo 84 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Liutauras Suvorovas ir Elina Smilgevičiūtė (Šiaulių „Šypsena") užėmė 38-ą vietą iš 48 porų.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Dmytro Taranov ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Ratuto" - VSC) pasidalino 13-ą - 14-ą, o Bertoldas Čepulis ir Indrė Šverčiauskaitė (Vilniaus „Ratuto" - VSC) 16-ą - 17-ą vietas. Grupėje varžėsi 55 poros.

Paskelbimo data: 2017 m. kovo 20 d. 11:11:00