•  |

Varžybos Italijos Džezio mieste

Praėjusį savaitgalį Lietuvos sportininkai keliavo ne tik ten, kur šalta, bet ir ten kur daug šilčiau. Italijos Džezio mieste taip pat vyko WDSF pasaulio reitingo varžybos. Suaugusieji čia varžėsi "International Open" kategorijos turnyre.

Suaugusiųjų standartinių šokių programos nugalėtojais tapo Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno "Rolo" - "Sūkurys"). Edgaras ir Indrė laimėjo visus penkis šokius ir aplenkė 55 varžovų duetus. Finale taip pat šoko Danijos, Lenkijos, Rusijos ir Ukrainos sportininkai.

Kylančių žvaigždžių ("Rising Stars") grupės nugalėtojais tapo Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Kauno "Sūkurys - Panevėžio "Rumba"). Simonas ir Liucija taip pat laimėjo visus penkis šokius, aplenkdami dar 37 varžovų poras. O finale mūsų sportininkai nenusileido Italijos, Slovakijos ir Moldovos šokėjams. Suaugusiųjų grupėje S. Seikauskas ir L. Norušaitė liko per plauką nuo finalo - 7-oje vietoje.

Jaunių amžiaus grupės standartinių šokių WDSF varžybų finale šoko Gustas Staknevičius ir Skaistė Kulevičiūtė (Elektrėnų "Reveransas"), kurie užėmė 5-ąją vietą. Lotynų Amerikos šokių programoje duetas iš Elektrėnų liko 7-oje vietoje.

Jaunimo amžiaus grupėje iki finalų vos kelių taškų pritrūko Taurui Žemaičiui ir Gretai Suslavičiūtei: standartinių šokių programoje jie buvo 7-ti iš 19 porų, o Lotynų Amerikos šokių programoje - 8-ti iš 25 porų.

Varžybose Džezio mieste šokėjus vertino Lietuvos teisėjas Remigijus Suslavičius.

Paskelbimo data: 2019 m. gruodžio 12 d. 09:50:00