•  |

Varžybos Jungtiniuose Arabų Emyratuose

Trečią kartą Jungtinių Arabų Emyratų Dubajaus mieste surengtos sportinių šokių savaitės metu vyko WDSF pasaulio reitingo varžybos. Lietuvai šiose varžybose atstovavo senjorų ir jaunių amžiaus grupių sportininkai.

Senjorų I amžiaus standartinių šokių grupėje 1-ąją vietą užėmė Mirko Marotta ir Anna Drukarova, atstovaujantys Kauno Editos Daniūtės šokių studijai. 4-ąją vietą šiose varžybose iškovojo Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė, Kauno "Kaspino" atstovai. Iš viso varžybose dalyvavo 18 duetų, o į finalą dar pavyko patekti Italijos, Vokietijos, Honkongo ir Kinijos šokėjams.

Jaunių II amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių varžybose Saulenis Česnauskas ir Eigintė Česnauskaitė (Kauno "Sūkurys") pusfinalyje užėmė 9-ąją vietą. Šokėjams pritrūko vos dviejų vertinimo balų iki finalo, kuriame varžėsi 8 poros iš Rumunijos, Rusijos, Estijos, Italijos.

Jaunių II amžiaus grupės standartinių šokių programoje S. ir E. Česnauskai buvo 10-ti.

Paskelbimo data: 2019 m. gruodžio 22 d. 08:42:00