• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Varžybose Italijoje gerai pasirodė mūsų jaunieji sportininkai

Italijos Neapolio mieste š. m. vasario 7 ir 8 dienomis vyko WDSF pasaulio reitingo varžybose. Jose startavo net kelios Lietuvos poros, kurios geriausius rezultatus pademonstravo jaunimo standartinių šokių varžybose.

WDSF pasaulio reitingo varžybose į jaunimo standartinių šokių grupės finalą pateko net trys Lietuvos poros: Justas Gedgaudas ir Viktorija Petrenko (Kauno "Sūkurys") užėmė 3-ąją vietą, Saulenis Česnauskas ir Eigintė Česnauskaitė - 4-ąją vietą, o Tauras Žemaitis ir Greta Suslavičiūtė (Elektrėnų "Reveransas") - 6-ąją vietą. Šios grupės programoje šoko 14 duetų.

Atitinkamai šios poros išsidėstė ir jaunimo iki 21-erių metų amžiaus standartinių šokių pusfinalyje, kur J. Gedgaudas ir V. Petrenko buvo 10-ti, S. Česnauskas ir E. Česnauskaitė - 11-ti, T. Žemaitis ir G. Suslavičiūtė - 12-ti. Iš viso varžybose startavo 19 porų.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių programoje šiose varžybose į pusfinalį pateko ir 11-ąją vietą jame užėmė T. Žemaitis ir G. Suslavičiūtė. Grupėje varžėsi 33 poros.

Jaunimo iki 21-erių metų amžiaus Lotynų Amerikos šokių programos varžybas pradėjo 23 duetai. Pusfinalyje 9-10 - ąją vietas su Italijos šokėjais pasidalino Tauras ir Greta, o Saulenis ir Eigintė užėmė 11-ąją vietą.

Varžybose Neapolyje teisėjavo du Lietuvos vertintojai - Lilija Bernatavičienė ir Remigijus Suslavičius.

Paskelbimo data: 2020 m. vasario 10 d. 10:20:00

Archyvas


                Partneriai